Stíhám vše, a Ty?

273h2s7hdpa-pousta-square.png

Ondřej "Pousťa" Poustecký

Na začátku byla jedna věc. Jedna věc, která změnila běh všeho. Bylo to jedno kousnutí. Jedno kousnutí od nakaženého. Od zombie. Věděl jsem, že můj život nebude Více o lektorovi »

2faw109rd57-time-management-2.png

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 30 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Nestíháš? Kupí se Ti úkoly? Nevíš kam dřív skočit? Zamýšlel jsi se nad tím, zda trávíš svůj čas efektivně?

Pojď se naučit metody, jak si plánovat svůj čas a jak si zlepšit své plánování dne, týdne, měsíce a dál. Time management je dovednost, díky které budeš mít přehled o svém čase a o tom, jak jej trávíš. Mimo klasické dovednosti plánování času si povíme základy osobní produktivity, která Ti usnadní plnění úkolů a povinností v pracovním i osobním životě.

Co se naučíš?

  • Plánovat si svůj čas
  • Identifikovat žrouty času
  • Eliminovat žrouty času
  • Usnadnit si plánování času
  • Základy osobní produktivity

Proč přijít na kurz ke mně aneb o Pousťovi:

Během studia na VUT vBrně jsem se stal členem studentské organizace IAESTE LC Brno a v roce 2015 jsem koordinoval její největší projekt Veletrh iKariéra. K tomu jsem měl na starost Corporate Relations Team a zakládal jsem centrum IAESTE na Univerzitě Pardubice. V letním semestru se k tomu přidalo intenzivní dokončování bakalářské práce a navíc jsem překládal odborné články z angličtiny do češtiny.

Účelem tohoto textu není se chvástat a vychloubat. Bylo toho hodně a já nestíhal. Proto jsem se zajímal o time management do hloubky a díky tomuto zájmu se mi povedlo vše zvládnout a stihnout. Teď bych Ti rád zkrátil proces zkoumání tajů time managementu a ulehčil Ti začátky s touto metodou.

 

Sdílejte, prosím, kurz na facebooku a na dalších sítích. Čím více se nás sejde, tím lepší kurz bude. A po kurzu si můžeme jít sednout někam "na jedno" a probrat, jak se nám to celé líbilo. ;)

Doprovodné fotky

  • 6969460-13718131_1237407352936195_1593458322_o.jpg
  • 4940770-tm-ws1.jpg
  • 2665770-tm-ws5.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.