Vánoční výběr kurzů

Stíhám vše, a Ty?

Ondřej "Pousťa" Poustecký

Ondřej "Pousťa" Poustecký

Na začátku byla jedna věc. Jedna věc, která změnila běh všeho. Bylo to jedno kousnutí. Jedno kousnutí od nakaženého. Od zombie. Věděl jsem, že můj život nebude nikdy stejný. Založil jsem Zombie... Více o lektorovi »

Stíhám vše, a Ty?

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 31 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Nestíháš? Kupí se Ti úkoly? Nevíš kam dřív skočit? Zamýšlel jsi se nad tím, zda trávíš svůj čas efektivně?

Pojď se naučit metody, jak si plánovat svůj čas a jak si zlepšit své plánování dne, týdne, měsíce a dál. Time management je dovednost, díky které budeš mít přehled o svém čase a o tom, jak jej trávíš. Mimo klasické dovednosti plánování času si povíme základy osobní produktivity, která Ti usnadní plnění úkolů a povinností v pracovním i osobním životě.

Co se naučíš?

  • Plánovat si svůj čas
  • Identifikovat žrouty času
  • Eliminovat žrouty času
  • Usnadnit si plánování času
  • Základy osobní produktivity

Proč přijít na kurz ke mně aneb o Pousťovi:

Během studia na VUT vBrně jsem se stal členem studentské organizace IAESTE LC Brno a v roce 2015 jsem koordinoval její největší projekt Veletrh iKariéra. K tomu jsem měl na starost Corporate Relations Team a zakládal jsem centrum IAESTE na Univerzitě Pardubice. V letním semestru se k tomu přidalo intenzivní dokončování bakalářské práce a navíc jsem překládal odborné články z angličtiny do češtiny.

Účelem tohoto textu není se chvástat a vychloubat. Bylo toho hodně a já nestíhal. Proto jsem se zajímal o time management do hloubky a díky tomuto zájmu se mi povedlo vše zvládnout a stihnout. Teď bych Ti rád zkrátil proces zkoumání tajů time managementu a ulehčil Ti začátky s touto metodou.

 

Sdílejte, prosím, kurz na facebooku a na dalších sítích. Čím více se nás sejde, tím lepší kurz bude. A po kurzu si můžeme jít sednout někam "na jedno" a probrat, jak se nám to celé líbilo. ;)

Doprovodné fotky

4940770-tm-ws1 2665770-tm-ws5 6969460-13718131_1237407352936195_1593458322_o

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.