Staň se ambasadorem firmy na Linkedin

4rqld8wjkf8uj8z-a7-06645.jpeg

Jiří Kratochvíl

Jsem podnikatel, digitální inovátor a moderátor B2B akcí. V marketingu pracuji od roku 2004, ke dnešku tedy 20 let. Zabývám se především B2B marketingem, kam Více o lektorovi »

4rqld8wjkf8uj8z-a7-06645.jpeg

Jiří Kratochvíl

Jsem podnikatel, digitální inovátor a moderátor B2B akcí. V marketingu pracuji od roku 2004, ke dnešku tedy 20 let. Zabývám se především B2B marketingem, kam Více o lektorovi »

5mrl6f1iwba00xc-a7-06645.jpeg
Ollies Ostrava Vítkovice, Ostrava (mapa)

už jen 4 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 10 míst

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Chceš začít tvořit obsah na Linkedin, ale nevíš jak začít? O čem psát, aby to publikum zajímalo? Na tomhle kurz tě naučím speciální metodiku, díky které začneš psát posty, které budou tvoji sledující hltat.

Už není B2B marketing. Ale H2H. Human-to-human. Člověk proti člověku nebo ještě lépe, člověk s člověkem. Dvě firmy mezi sebou uzavírají smlouvy a posílají si faktury. Ale skutečný business dělají vždy lidé. Největším trendem současného B2B (H2H) marketingu je zapojení vlastních lidí do firemní komunikace.

Udělejte ze sebe digitálního ambasadora na Linkedin. Začněte psát o tom, co zajímá vaše publikum. A díky tomu třeba přerostete zvuk vaší firmy.

Lidé dnes sledují lidi. Děje se to i v nejvyšším managementu nebo náboru. Díky této metodice začnete být na Linkedin vidět a slyšet.

A hlavně, už nikdy si neřeknete: Co já tam mám dneska napsat?

Ukážu vám, jaké nástroje používáme my v DIGITAALu pro plánování obsahu.

Jak děláme ghost writting za vrcholové manažery (včetně čísel).

A jak to můžete použít ve vaší komunikaci vy sami.

No a hlavně, uděláme si pro každého z vás speciální obsahový plán, který vám bude generovat témata pro Linkedin komunikaci minimálně na půl roku dopředu.

Slibuji.

 

Reference: 

Markéta Groholová (eD group): 

Jirka pro nás připravil dvě skvělá školení. Předem si vyslechl naše potřeby a požadavky, dle kterých poskládal program workshopů na míru. Naprosto srozumitelnou formou jsme se dozvěděli vše, co jsme chtěli/potřebovali, a samozřejmě i mnoho dalších bonusových rad a tipů. Oceňuji zejména to, jak Jirka otevřeně sdílí své znalosti, zkušenosti, šikovné nástroje a všechny ostatní hacky.

Martin Kučera (JuiceUP & H10): 

Naprosto perfektní obsluha digitální komunikace pro běžecký závod Havířovská desítka. Komunikace na sociálních sítích, PPC kampaně a v neposlední řadě e-mailing. Vše s maximální samostatností, zápalem pro věc a obrovským vlastním vkladem. Digitaal je agentura, která se do H10 vžila a komunikovala v duchu "jako by ji sama pořádala". Nečekala na naše zadání, ale sama přicházela s řešením. A když bylo potřeba, přitlačili na pilu i nad rámec původní domluvy. Spolupráci hodnotím velmi kladně a těším se na další!

Jarmila Gaubová: 

Doporučuji osobně vidět a slyšet prezentaci od pana Kratochvíla, protože jeho přednes a důraz na funkce, které nabízí LinkedIn, je nepopsatelný. Umí i studentům VŠ poradit, jak LinkedIn používat, jak se zviditelnit. A proto i já jsem studentům středních škol ukázala, k čemu slouží, jak mohou vidět aktivity firem, sledovat benefity, sportovní akce, a také se zaregistrovat a už si pomalu tvořit svůj profil. Hlavně pan Kratochvíl doporučil, aby firemní LinkedIn tvořili lidé srdcaři, kteří mají zájem o firmu, ne že píší články s donucením, to není ono. A proto bylo pro mne snadné zapojit se. Děkuji za rady.

Kateřina Zajíčková (PR for manufacturing companies): 

S @Jiří Kratochvíl z firmy #Digitaalcz jsem měla školení, jak používat služby, které nabízí LinkedIn. @Jiří Kratochvíl přizpůsobil školení mým požadavkům a školení bylo velmi praktické. Školení proběhlo online a pracovali jsme přímo v LinkedIn prostředí. Dozvěděla jsem se, jak využít LI funkce pro efektivní oslovení cílové skupiny, jak optimalizovat firemní profil, jak vytvářet příspěvky a díky networkingu dělat posting. Pokud potřebujete praktické školení, pak doporučuji oslovit pana Kratochvíla. Děkuji za školení a těším se na další.

Další recenze tady.

Víš, že Jiří vede také tyto kurzy?

Víš, že Jiří vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 31ylfbszrowmfj2-211014135432-img-9241.jpeg
  • 1mlnk8oyx2d8o86-69d0343d-bde2-4e6f-b58a-3c89a456c47d-1-105-c.jpeg
  • 2wj70jll1l6th11-fotka-34.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.