Šití 3: kalhoty

5838210-wp-20160816-18-18-33-pro-3.jpg

Eva Mrázková

Zabývám se textilní výrobou a ručními pracemi mnoho let. Mám to štěstí, že můj koníček se stal také mým celoživotním povoláním. V dnešní době, kdy se dá všechno Více o lektorovi »

349ln5765qoi4xj-pexels-wallace-chuck-2973392.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Po dotazech o možnosti pokračování Šití od začátku 1, který jste možná absolvovali, jsem připravila volné pokračování: tentokrát si spolu ušijeme kalhoty.

Průběh kurzu:

Pokračování jsem uspořádala tak, aby navazovalo na můj kurz Šití od začátku 1 (základy šití můžete ale mít i odjinud), opět s maximálně 2 účastníky.

Bude-li potřeba, zopakujeme si, co jste ze základů zapomněli. V základním kurzu bylo mnoho teorie a na šití moc času nezbylo - v tomto pokračování bychom tedy už šili konkrétní věc - kalhoty

Ušili bychom domácí nebo spací kalhoty do gumy, bez poklopce, bez kapes - tak, abyste si je stihli celé ušít se mnou. Udělali bychom si střih přímo na vaši velikost, položili ho na látku, nastříhali a dokončili si celé kalhoty.

Délka kurzu je minimálně dvě hodiny - počítejte s rezervou, vždy je to o něco déle. Kurz je určen pouze pro dvě osoby, aby byl dostatek času na každého z vás.

Kurz je samozřejmě také otevřen vašim dotazům.

Co s sebou:

Abyste měli z kalhot radost a mohli jste je nosit, chtěla bych, abyste si je ušili z vašeho materiálu, který si sami přinesete. Z kurzu si odnesete hotové kalhoty. S volbou metráže vám samozřejmě ráda poradím.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.