Seznamte se - Taichi * Qigong * Kungfu

3lsne63hgpe-oldrich-lapka-kung-fu-wudang-brno-1.jpg

Oldřich Lapka

Milí čtenáři a účastníci kurzů, jmenuji se Oldřich Lapka a nabízím Vám kurzy v oblasti pohybových disciplin taichi, qigong (čchikung) a kungfu.  Vyučuji tzv. měkký styl pro zdraví a dlouhověkost, který pochází z Více o lektorovi »

8372iibawm5-foreignersopenclass-14.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz je určen všem kdo mají rádi jakýkoliv sport, jogu, procházky po lese nebo aktivně pracují na zahradě :)

Pozor ! Je také určen pro ty, kteří se ke sportu nedostanou díky sedavému zaměstnání, nebo nedostatku času, nebo mají různé bolesti zad či páteře a podobně (ne akutní bolesti). O závažnějších operacích nebo zraněních nás prosím při příchodu informujte. Na lekci cvičí každý svým vlastním tempem, podle svých možností.

Začneme rozcvičkou

Prvky kungfu pro zahřátí, přirozenou stimulaci šlach a svalů, rozproudění energie (zvládne každý). Součástí je ukázka pokročilé kungfu sestavy.

Přestávka na odpočinek, debatu, napití ... přibližně 10 min.

Taichi a Qigong - pomalé cvičení pro relaxaci a podporu zdraví a psychické stability a zlepšení celkové fyzické kondice (zvládnou všichni). Součástí je ukázka extrémních qigongových poloh a několika způsobů cvičení taichi.

Z této lekce si odnesete příjemný pocit ze zdravotních a kondičních cvičení, nový originální pohled na možnosti sportování a relaxace, a nabídnu Vám další možnosti jakým způsobem se těmto cvičením věnovat.

Sebou si přineste

  • tenisky (možno cvičit bosky)
  • pití
  • doporučuji tričko na převlečení po kungfu části pokud by jste se lehce opotili, po celé lekci je také lepší jít domů v suchém
  • pohodlné lehké sportovní kalhoty, které nebrání v pohybu
  • zápisky, kdyby jste si chtěli něco poznamenat

Sejdeme se v 17:45 před ZŠ Rašínova 3 v Brně. Při pozdějším příchodu vejděte do školy a pan školník Vás nasměruje. Do tělocvičny vejděte kdykoliv, nerušíte :)

Těším se na viděnou

Olda

 

Doprovodné fotky

  • 97aucfv6uq7-foreignersopenclass-13.jpg
  • 8p09c3584nv-p1050173.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?