Rychlokurz: Ukulele k táboráku

20121002-104037-foto.jpg

Pavlína Vargová

Lektorka kytary a ukulele, organizátorka kurzů Veritas Learning. Ráda dělám věci, které mě baví :-D Jednou z nich je otevírání nových možností ostatním lidem. Jako malá holka jsem začala hrát na kytaru. Bavilo mně to a Více o lektorovi »

1cytwec2s3l-ukulele-1.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 25 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Ukulele je skvělý malý nástroj. Zahrajete na něj jak doprovody svých oblíbených písní, tak také se můžete pustit do klasiky nebo jazzu. Vejde se skoro všude, takže si ho můžete vzít prakticky kamkoliv. A hlavně není příliš drahý, takže pokud ho na vodě utopíte...zvládnete si pořídit rychle nové.

Rychlokurz Ukulele k táboráku je 2 hodiny dlouhý a jedná se spíše o intenzivní seminář. Jeho cílem je se naučit zahrát písničky k táboráku. Takže projedeme najpoužívanější rytmy a já vás naučím "jak na to", abyste mohli doma plynule pokračovat :-)

Co budete umět?

Účastníci se naučí:

  • ukulele držet,
  • naladit,
  • zahrát nejpoužívanější akordy,
  • zvládnou hru akordových značek,
  • naučí se nejpoužívanější rytmy.

Po absolvování semináře účastníci již jsou schopni doprovázet samostatně písně (v lehčích rytmech).V tomto semináři se věnuji pouze hře prsty, nikoliv trsátkem. 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen absolutním začátečníkům. Vše budeme zkoušet na písních k táboráku, tak je potřeba, abyste je minimálně snesli poslouchat :-)

Kapacita kurzu je 10 osob

 

Co s sebou?

Ideálně vlastní ukulele. Nicméně není to podmínkou. Pokud budete potřebovat ukulele zapůjčit, je to možné, ale potřebuji to vědět předem, proto mi po přihlášení napište (stačí odepsat na e-mail, který vám pošlu).

Výuka bude probíhat v C ladění, ale nástroj si pak společně naladíme.

Ve společenském centru Světozor je zajištěno drobné občerstvení v podobě čaje a kávy. Takže po této stránce bude o všechny postaráno. Už chybí jen dobrá nálada. Tu si, prosím, přibalte. :-)

Kurz bude probíhat v příjemném prostředí centra Světozor, Vojanova 1, Brno - Židenice. V centru je nutné se přezout. Erární přezůvky jsou k dispozici, pokud dáváte přenost vlastní obuvi, tak si, prosím, vezměte z vlastních zásob. :-)

 

Více informací o mně a reference na mé kurzy a semináře najdete na www.jaknaukulele.cz a www.veritas-learning.cz

 

Doprovodné fotky

  • 6lq3uq5f58r-bonfire-1867275-960-720.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?