Rychlokurz focení pro podnikatele

7ia2il62gpv-picture.jpg

Jarka Hrnčárková

Když jsem si před deseti lety kupovala svůj první foťák, ani ve snu by mě nenapadlo, že focení se stane mým největším koníčkem. Když jsem si o pár let později šla pro živnostenský list, říkala jsem si, že jsem blázen. Více o lektorovi »

5opgc2dz7hk-darkovy-poukaz.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Cílem kurzu je seznámit vás s praktickými triky, jak kvalitně nafotit vlastní produkty pro váš eshop a jak fotografie ozvláštnit tak, aby byly zajímavé pro prezentaci na sociálních médiích.

Kurz je určen pro ty, kteří chtějí kvalitně a zajímavě prezentovat své výrobky na internetu, aniž by si je museli nechat nafotit u profesionálního fotografa.

Obsah kurzu

  • Rychlé a stručné základy kompozice a práce se světlem
  • Rozdíl mezi focením pro eshop a pro sociální média
  • Seznámení se scénáři/šablonami, které můžete při focení využít, a s checklistem, který vám pomůže zjistit, proč některé fotky nefungují
  • Praktická část, ve které si všechno hned otestujete
  • Tipy, jak fotky upravit v aplikacích na mobilu

Na kurz si přineste jakékoli zařízení, se kterým jde pořizovat fotky. Při správné přípravě můžete kvalitní fotky vyfotit i foťákem na mobilu.

Osobně se focení věnuji již více než deset let. Z toho pět let podnikám a vedu kurzy o focení a práci v Photoshopu. Věřím, že vám předám užitečné znalosti, které pomůžou k lepší prezentaci vašeho podnikání.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?