Restartuj svou kariéru

20151112-204433-andreaalterova-foto.jpg

Andrea Alterová

Jsem Personalista a lovec talentů s bohatou praxí, studovala jsem Psychologii, Pedagogiku a Personalistiku. Věnuju se kariérnímu poradenství, osobnímu rozvoji a nalezení profesního potenciálu a talentů. Píšu odborné Více o lektorovi »

9615170-reset.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz Restartuj svou kariéru, je určen pro ty, kdo mají pocit, že už delší dobu v současné pozici stagnují, práce je nebaví, hledají nový směr, nebo potřebují nový impuls. Hodně lidí by ve své práci chtěla něco změnit, ale neví co. Kurz Restartuj svou kariéru účastníkům pomůže objevit nejen směr, ale i způsob realizace. Dále účastníkům pomůže rozpoznat faktory, které ovlivňují jejich kariérový růst a věci, na které by se měli zaměřit, aby svou kariéru nastartovali či restartovali.

Účastník kurzu se naučí jak restartovat svojí kariéru a růst pracovních úspěchů.  Dále si specifikuje, co a jak je potřeba změnit a sestaví si svůj akční plán.

Pro koho je kurz určen?

Pro ty z vás kteří:

  • chtějí zapracovat na svojí kariéře
  • se na trhu práce teprve hledají

Co si z kurzu odnesete:

  • dozvíte se předpoklady úspěšné kariéry
  • zkusíte si cvičení zaměřené na sebepoznání a poznání druhých
  • uděláte si test pracovních návyků a zjistíte možné oblasti vašeho rozvoje
  • naučíte se základní principy efektivní komunikace
  • naučíte se, jak vytvářet a rozvíjet dobré vztahy a úspěšně jednat s různými typy lidí
  • osvojíte si různé komunikační styly
  • osvojíte si práci s Time Managementem – řízení času, efektivní využívání času, práce s prioritami, jak využít svůj čas a co znamená být efektivní, plánování v různém časovém horizontu

Během kurzu si vytvoříte vlastní plán řízení vaší kariéry založený na znalostech nejen z oblasti komunikace a time-managementu, ale také z oblasti vlastního sebe-poznání a pochopení principů, na kterých funguje vaše efektivita v pracovním prostředí. Budete tak moci plně rozvinout váš potenciál.

Když nevíme kam směřujeme, tak většinou dojdeme tam, kam jsme vůbec dojít nechtěli. Život je cesta, každá cesta má směr a každý směr by měl mít svůj cíl. Bez cíle není úspěchu. Platba za konzultaci na místě po dohodě s lektorem. Kurz je časově náročný, během jednoho sezení vše nevyřešíme. Je třeba se na "Váš problém" podívat komplexně ze všech stran a rozebrat po částech:-)

Kdo čeká, že za něj vyřeším kompletně jeho profesní život, převezmu zodpovědnost za jeho dosavadní neúspěchy či budoucí úspěchy, nechť se prosím ani nehlásí.

Svoje profesní štěstí máte pouze ve svych rukou a je jen na Vás jak s ním naložíte. Já Vám mohu pouze předat své mnohaleté zkušenosti a pokusit se Vás nasměrovat tím správným směrem. Zbytek už je jen na Vás:-)

Bezplatný kurz je formou Skype rozhovoru. V případě Vašeho vážného zájmu je možné se domluvit na individuální formě kurzu. Děkuji za pochopení.

 

 


 

Doprovodné fotky

  • 9259300-reset.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?