Prodejní texty na web

4yd1vukohwfehjj-img-2453.jpeg

Martin Skřivánek

Už třináct let se pohybuji v obsahovém marketingu. Psal jsem texty, vytvářím online značky a marketingové strategie, učím marketéry a volnonožce, jak dělat Více o lektorovi »

4yd1vukohwfehjj-img-2453.jpeg

Martin Skřivánek

Už třináct let se pohybuji v obsahovém marketingu. Psal jsem texty, vytvářím online značky a marketingové strategie, učím marketéry a volnonožce, jak dělat Více o lektorovi »

1jv33b6qom6qbgz-kelly-sikkema-gchfxsdcmje-unsplash.jpeg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poradím vám, jak jednoduše a přitom efektivně provést zákazníka vaším webem od prvního Wow! po stisknutí tlačítka Objednat. Použijeme zkušenosti, které jsem získal 10 lety webového a copywritera a desítkami naxtetovaných a konzultovaných webů.

V čem vám poradím:

Jak upoutat pozornost - ukážu vám, jak okamžitě dokážete upoutat pozornost návštěvníka webu a jakých chyb byste se měli vyvarovat

Jak zlepšit pochopitelnost svých textů - podíváme se na to, jestli návštěvník správně chápe, co mu nabízíte a proč by ho to mělo zajímat

Jak zvýšit důvěryhodnost - poradím vám několik tipů, kterými snadno ovlivníte, jestli vám zákazník bude věřit a nakoupí od vás

Jak zlepšit konverzi - samotný nákup je alchymie a i když nejsem UXák, je spousta možností, jak odradit zákazníka i samotnou textaxí

Co si odnesete:

  • Praktické kroky na zlepšení textů a obsahu vašeho webu
  • Dokument s hodnocením jedné stránky vašeho webu
  • Slevu 15% na mé další kurzy
  • Jeden následný feedback po mailu nebo Whatsappu

Co na konzultace řekli ostatní:

“Konzultaci, kterou jsem s Martinem absolvoval mi konečně pomohl zrealizovat to, co jsem nebyl schopen udělat řadu měsíců. Martin krok po kroku srozumitelně vysvětlil strukturu landing page včetně praktických ukázek. Vyhnul jsem se tak mnoha slepým uličkám a ušetřil mnoho času. Doporučuji každému, kdo chce na svém webu zákazníkovi srozumitelně vysvětlit co dělá, v čem mu může pomoci a ve finále svou službu i prodat.”
Dan Ondřejík,lektor angličtiny, ucitelonline.cz

“Martinovy konzultace jsou multiplikátor peněz i ušetřeného času. Díky jeho radám dělám lepší práci, mé schopnosti rostou a to se v důsledku propisuje také do toho, že jsou spokojenější klienti i já. Navíc je Martin příjemný a empatický člověk, díky tomu je z jeho úst dobře stravitelná i věcná kritika bez servítek.”
Vojtěch Bruk, webdesignér a tvůrce webových stránek

“Ze spolupráce s Martinem mám velice dobrý pocit. Při konzultacích mého profesního webu NLP kouče jsem měl jasný pocit vedení, ale také spoustu prostoru pro své vstupy. Na výsledek jsme tak přišli společně. Můj web je teď přesvědčivější a lépe odráží mou osobnost a službu. Výsledku hodně pomohly i Martinovy přesahy do UX, designu a psychologie.”
Jirka Martišek, NLP kouč, zakladatel Psaní Hravě

Víš, že Martin vede také tyto kurzy?

Víš, že Martin vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.