Potkej se s prestižními internátními školami z USA

77lxkg5pkoo-bara-krhovska-kukabara-stredni-skoly-i.jpg

Barbora Krhovská

Pár slov o mně Jmenuji se Bára Krhovská, narodila jsem se v Brně, kde jsem strávila většinu svého života. Miluji cestování a vzdělávání. Našla jsem obor, který mi umožňuje tyto dvě věci spojit dohromady - již několik let Více o lektorovi »

2n3j89v2i49-cotter-classroom640x356.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Přijď na prezentaci 7 prestižních boarding schools v USA

Studuješ střední školu a přemýšlíš, kam svůj život nasměrovat dál? Co takhle studium na střední v USA na soukromé internátní škole? Využij jedinečné příležitosti a přijď si popovídat se zástupci hned 7 výběrových internátních škol.

Ve spolupráci s organizací GE International pořádáme přednášky s prestižními “boarding schools”.

Pro koho akce je?

Pro všechny studenty středních škol a jejich rodiče.

Co setkáním získáš?

 • informace z první ruky o studiu a životě na internátních školách v USA
 • možnost stipendií 30-60 % z oficiálních cen daných škol

S kým se potkáš?

Máš jedinečnou možnost setkat se a popovídat si se zástupci 7 internátních škol v USA:

 1. Rivermont Collegiate ti přestaví pan Phillip Dunbridge. Škola patří k nejlepším v Iowěve STEM a Advanced Placement. Předměty jsou na úrovni vysokoškolského studia, univerzity za ně uznávají kredity.
 2. The Storm King School přestaví pan Kevin Jacobson. Škola se nachází asi hodinu od New Yorku a nabízí více než 125 předmětů, ze kterých si můžeš vybírat.
 3. San Domenico zastupuje paní Colleen Bertiglia. Nejstarší nezávislá škola v Kalifornii se rozprostírá na kampuse o rozloze větší než 4 000 m². Součástí je i zázemí pro jízdu na koni.
 4. Cushing Academy reprezentuje pan Pedro Davisson. Škola v Massachusetts má 26 školních týmů soutěžících ve 14 různých sportech.
 5. The Kiski School představí pan Tyler Hawkins. Tato pouze chlapecká škola se nachází v Pennsylvanii nedaleko Pittsburghu a má vlastní golfové hřiště.
 6. Christchurch School zastupuje pan Billy Burlee. Škola se nachází v zátoce Chesapeake Bay ve Virginii a vzhledem k lokalitě mezi školní sporty patří i plachtění.
 7. Cotter Schools ti přestaví pan Erik Christensen. Škola se nachází ve státě Minnesota a pro svoje studenty nabízí přes 20 školních sportovních týmů a přes 25 volnočasových aktivit.

Přečti si více informací na našem webu.

Doprovodné fotky

 • 7hlwgzm1ogj-mansion-and-becherer-hall.jpg
 • 3qgcr2tapiv-mansion-river-view.jpg
 • 3isutg2ztvw-cotter-exterior-2-1.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?