Péče o sebe. Téma - Ani ostře, ani slabě, někde uprostřed. Výtvarná cesta k sobě se suchými pastely.

6c18jg1071i-20160918-165111-1.jpg

Andrea Hanzlová

Výtvarnému tvoření se věnuji od malička. Bylo to natolik důležité, že se tento koníček změnil i v profesi. Jsem arteterapeutka, která je stále výtvarně aktivní. Zajímá mne tedy výtvarná tvořivost a tvořivost obecně v Více o lektorovi »

5za9t9hljpzqvym-spinacek-linie.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Chceš být provázen arteterapeutkou? Chceš se sobě chvíli věnovat? Chceš to dělat trošku jinak cestou neverbálního zážitku výtvarně a tvořivě? Chceš se na chvíli zastavit? Chceš se občerstvit a inspirovat?

Doba rozvolňování nás možná vede i ke změně našeho chování a vnímání sebe sama, které jsme měli nějak nastavené před a během této doby. Pojďme jen proukoumávat, nechat ruce mluvit, jak se máme teď, co si přejeme, kudy chceme dál jít. Pojďme se pohybovat v zóně širokého místa středu a přání či těšení. Pojďme si hrát.

Co potřebuješ?

Různé velikosti papírů, ideálně tvrdých školních čtvrtek, bílé či barevné, to je na tobě. Může to být, ale jakýkoliv papír, co je po ruce. Suché pastely, stačí školní z papírnictví. Lak na vlasy nebo sprej na zafixování suchých pastelů, až práci skončíš, aby se nemazala a nerozmazala, třeba si ji budeš chtít vystavit či časem se k ní vrátit. Pak i další materiál, tužky, co najdete.

Technické info:

Klidné místo, počítač a přístup k Zoomu aplikaci (pošlu link do emailu)

Délka dílny?

Celkem max. do 2 hodiny. Úvod a zadání (do 40 min. Zoom), samotná práce (sám doma, odpojíme se ze Zoomu), sdílení spolu a ukázka prací (do 40 min. Zoom).

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?