Online terapie - terapie a koučování pro lidi v pohybu

6586630-smradioha.jpg

Tereza Baltag

Jmenuji se Tereza a jsem psycholožka a psychoterapeutka. Aktuálně se věnuji zejména online terapii a koučování, která je vhodná zejména pro "lidi v pohybu", Více o lektorovi »

6586630-smradioha.jpg

Tereza Baltag

Jmenuji se Tereza a jsem psycholožka a psychoterapeutka. Aktuálně se věnuji zejména online terapii a koučování, která je vhodná zejména pro "lidi v pohybu", Více o lektorovi »

4846620-dream05.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Shrnutí informací a dosavadních zkušeností s online terapií najdete v tomto článku z Psychologie Dnes: zde

Na našem prvním setkání dostanete odpovědi na to, co Vás o online terapii zajímá. Budeme se online terapií zabývat nejenom teoreticky, ale pokud máte nějaký aktuální problém, který Vás tíží, můžeme se podívat na Vaše konkrétní téma. Bude to příjemné setkání u "online kávy" nad tématy, které Vás zajímají.

Právě na základě mnoha zajímavých otázek, které často dostávám v souvislosti s mou prací,  jsem se rozhodla nabídnout Vám setkání u virtuální kávy, kde se můžete vyptat také na vše, co Vás ohledně psychoterapie, práce terapeutů nebo vzdělání psychoterapeutů zajímá.

Co se tedy na individuálním setkání dozvíte?

Setkání se bude odvíjet od Vašich otázek nebo konkrétní zakázky/problému, na který se společně podíváme. Každého zajímá něco jiného. Každý se potřebuje dovědět něco důležitého. Budu odpovídat na základě vlastních zkušeností s psychoterapií - ať již jako ten, kdo psychoterapeutickým výcvikem pět let procházel nebo jako terapeutka, která má za sebou více než pět let praxe s individuálními konzultacemi s různými lidmi.

  1. Odpovím na Vaše otázky, které okolo tereapie, průběhu terapeutických sezení apod. máte.
  2. Pokud Vám bude vyhovovat spolupráce se mnou, můžeme se domluvit na další společné práci. 

  3. Pokud budete chtít, můžeme se hned vrhnout do práce a pracovat na tom, co Vás aktuálně trápí! Co byste chtěli v životě změnit. Na čem chcete pracovat.

Online terapie a koučování

Poslední rok jsem většinu svých konzultací přenesla do online prostoru. Konzultuji pomocí Skypu, zejména s lidmi, kteří nemají dostatek času, hodně cestují nebo jednoduše nechtějí na konzultace za terapeutem nebo koučem dojíždět. Většinou jsou to lidi tzv. v pohybu, kteří toho mají hodně, často se přemisťují, jsou v jednom kole. Na čase jim záleží, a takto ho mohou ušetřit. Další skupinou, se kterou proto často spolupracuji jsou maminky na rodičovské, pro které je náročné sladit hlídání dětí po delší dobu.

Online terapie probíhá vždy tak, že si domluvíme čas setkání a já Vám v danou dobu zavolám. Snažím se být co nejvíce časově flexibilní - což je další výhoda konzultací, které probíhají bez nutnosti dojíždět do kanceláře. Zatím mám s tímto způsobem práce pouze pozitivní zkušenosti.

Na této konzultaci si také můžete "osahat", zda Vám skypovací forma spolupráce vyhovuje :)

Časově se Vám pokusím vyjít vstříc. 

Pokud máte jakékoliv otázky, ráda odpovím! 

Neváhejte mne kontaktovat níže v Dotazech ke kurzu.

 

Více se můžete dočíst také zde:

zde: http: www.our-therapy.com

zde: linkedin

nebo zde: facebook

Těším se na virtuální kávu s Vámi!

Tereza

Online terapie - terapie a koučování…

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.