Naučte se hospodařit s penězi z cyklu "12 bran na cestě k osobnímu růstu"

54vvwj0lwug-3c7a2571.jpg

Lucie Novakova

Jsem zpěvačka, koučka a učitelka a beznadějně miluji tanec! Už v dětství jsem se nedokázala smířit s nesmiřitelným a vždy jsem věřila, že existuje řešení na vše! Dnes už vím, že něco lze pouze přijmout, něco však můžu Více o lektorovi »

8nvt6ruri4n-obrazek-700x525px-1.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

12 bran na cestě k osobnímu růstu - Brána čtvrtá - Naučte se hospodařit s penězi

(Kurz je inspirovaný knihou Dana Millmana. Jedná se již o čtvrté setkání. Je vhodné účastnit se všech témat, není to však podmínkou)

Peníze pro nás nejsou důležité, až když je máme. Nejsou ani božské, ani prokleté. Mají však v sobě určitou energii. Mohou nám prospět nebo nás svázat.

Pokud chcete mít ve svém životě hojnost, přestat se pachtit za každou korunou, abyste měli na zaplacení nájmu, nebo jen prostě mít dostatek prostředků na všechno, co děláte v životě rádi, pak jste tu správně.


Na tomto kurzu se podíváme na to, jaký vztah máme k pěnězům, jaká máme přesvědčení v souvislosti s penězi a rovnou ta negativní uvolníme a pustíme pryč. Znovu prozkoumáme, jak jsme na tom se svojí sebehodnotou a ukážeme si, jak se to projevuje v našem hmotném světě. Nasměrujeme svůj život tak, abychom začali tvořit dostatek.

Zaměříme se hlavně na naši mysl a podvědomí, povíme si ale i o konkrétních možnostech, jak získat finance, které nám pak usnadní cestu k našim cílům, k našim snům. 

Kurz je primárně zaměřený na finance, ale přesahuje dále k bohatsví a kráse života v jeho celistvosti.

Co budete potřebovat s sebou: blok, psací potřeby, případně přezůvky

 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?