Nauč se olejomalbu podle známého amerického malíře Bob Rosse

2c3951tjom34hwy-img-zakazka.jpg

Michaela Šlapáková

Malířka, certifikovaná lektorka školy Bob Ross USA inc., vzděláním Ing., zakladatelka Art atelieru Lion, ... Výtvarné kurzy a termíny v Art atelier Lion ZDE Více o lektorovi »

6pgd78rjybg-kurz-4h-a.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz olejomalby krajinky podle amerického malíře Boba Rosse. Certifikovaný lektor školy Bob Ross Vám vysvětlí postup malby krok za krokem, přípravu plátna, míchání barev, světlo, stíny, a další. Bude Vám oporou k dosažení Vašeho cíle. Během 4 hodin namalujete krásnou detailně propracovanou malbu. Budete překvapeni, jak je to snadné! Malířská dovednost je vlastní každému z nás, jen vědět jak na to! Troufám si říci, že tento kurz probudí talent v každém člověku, stačí mít jen touhu malovat. 

Co s sebou: Na místě jsou pro Vás připraveny veškeré malířské pomůcky a potřeby, plátno a stojan.  Doporučuji donést si svršek, který můžete umazat.

Bob Ross (The Joy of Painting): "Opravdu věřím, že když se nevzdáte a budete v malování pokračovat, můžete namalovat " Mona Lisu " dvěma jednopalcovými štětci."

Další termíny ZDE...

 

 

Doprovodné fotky

  • 4753280-kurz-praha-18-2-17.jpg
  • 5633610-praha-28-1-17.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?