Moje první šití

5aczq2dmgvm45b3-romana-profil.jpeg

Romana Fišerová

Zdravím vás! Jsem tvůrce působící pod značkou RoFi bags. Vystudovala jsem SPŠ oděvní v Praze a v současné době navrhuji a šiji doplňky pro dámy, slečny, holčičky, chlapečky (kabelky, batohy, peněženky, košíky). Moc mě Více o lektorovi »

3m5e7dexkrgo8eh-betynka-sije.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Workshop „Moje první šití” je zaměřen na úplné základy ručního šití. Na workshopu se maminka i dcerka naučí 3 základní stehy, se kterými si vystačí na ušití malého polštářku (na výběr bude z několika vzorů). Zároveň se tyto stehy pak můžou hodit i na drobné úpravy (např. sešití díry, začištění okraje apod.)

  • Během workshopu se v šití střídá maminka a dcera, posiluje se tím vazba mezi maminkou a její dcerkou a podporuje vzájemná spolupráce (důvodem je i to, že napoprvé by dítě nemuselo celé šití vydržet)
  • Dochází tak k naplnění a příjemně strávenému společnému času
  • Výsledkem bude malý polštářek, který může mít mnohostranné využití (jako dekorace, pro panenky nebo jako dárek pro někoho) a ještě si vyrobíme něco malého
  • Workshop bude v délce cca 2,5 hodiny
  • Kurz je vhodný pro dívky od 7 let
  • Veškeré potřebné materiály budou pro účastnice k dispozici, vše zajistím, není potřeba si brát něco s sebou

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?