Móda, styl, oblečení - inspirace pro můj šatník a recyklace

20150211-002516-10967341-10204634953892019-1559713452-o.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Něco málo o kurzu

Kurz, na který se nyní díváte se dotýká módy, respektive stylu, inspirování se okolím, naučení se to jednoduše vnímat a cítit a díky tomu být originální, ale svá. :-)

Každá žena má ve skříni nějaké staré i různými způsoby nabyté oblečení, které tam prostě jen tak leží. Kurz ve formě milého a vtipného posezení u trochy hudby a něčeho dobrého k pití i zakousnutí by měl být o tom, jak takové oblečení využít, zkombinovat či případně vylepšit, aby se plnohodnotně zakomponovalo zpět do Vašeho/našeho šatníku. Tyto kousky si můžete přinést i s sebou, abychom to prokonzultovaly. I hromadně. Co hlava, to názor. Myslím si, že při diskutování se i ženám, které zdánlivě nemají představivost ohledně módy mohou v hlavách zrodit zajímavé nápady a naučit se s tím v budoucnu bez pomoci pracovat a využít to ve svůj prospěch.

Pobavíme se o recyklaci oblečení, sdělit si nějaké konkrétní příklady, tipy, na zajímavá místa, kde oblečení nakupovat, od secondhandů, přes krámky a showroomy českých tvůrců až po celé události, které je milé za tímto účelem navštívit. 

Můžeme si se probrat třeba i konkrétními stylingové tipy pro Vaši postavu. Připravena jsem na vše, záleží co vás jen bude zajímat. :-)

Jak jsem již nastínila, přála bych si, aby "kurz" probíhal neformálně a pohodově spíše jako povídání si u kávy. 

Pro koho je kurz určen?

Vlastně pro všechny. Nikdy totiž nevíte, koho na kurzu potkáte.

Jinak samozřejmě pro ty, kterým občas chybí inspirace, pro ty, kterým leží ve skříni nevyužité oblečení, pro ty, kteří si občas neví rady s tím, co si vzít na sebe a co jim sluší, pro ty, kteří ví, co by rády, ale nevědí, kam pro to jít... a tak dále.

A co si z kurzu odnesete?

Věřím, že si z mého, vašeho mini kurzu odnesete hlavně dobrý pocit, inspiraci a nějaké ty tipy pro využití Vaši konkrétních, třeba již dávno zapomenutých kousků oblečení, inspiraci (a hlavně kde ji čerpat) pro svůj styl a jak vše co nelépe využít a zaujmout maličkostmi a originalitou. A třeba taky mimo jiné to, jak lze i na první pohled obyčejný outfit vyzdvihnout jedním kouskem či originálním doplňkem (a kde je sehnat).

 

S sebou si stačí vzít jen dobrou náladu a chuť si popovídat a získat trochu inspirace a informací.

Papír či psací potřeby pro případné poznamenání si zajímavostí s radostí poskytnu.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.