Longboarding ve Stromovce - začátečníci

8w30kkiwg31-tobias-medium-2.jpg

Tobiáš Vybíral

Miluj svoji práci. Ostatní si ji zamilují taky..!" Tak přesně tímto pravidlem se řídím celý svůj život a zatím mi to hezky vychází. Můj záběr je přitom hodně Více o lektorovi »

2tstc61infb-lb1.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Trochu teorie, trochu bezpečnostních zásad a doporučení, hodně praxe na rovince i z lehkého kopce a hlavně hromada srandy v krásné Stromovce - to je vše obsahem kurzu Longboard ve Stromovce pro začátečníky.

Naučíš se rozjezdy a odrážení. Ovládneš sílu zatáčení vlevo i vpravo. Naučís se zastavit seběhnutím i pomocí tření podrážkou. A hlavně zjistíš, jaký je to pocit využívat ten nejlepší dopravní prostředek pro pohyb po městě!

***

Mám pár prken k zapůjčení, takže si prozkoušíš i různé typy - ať víš, co ti sedne víc.

Pokud bude zájem o kurz velký, bude možnost si v nedaleké půjčovně i za 50 Kč/hod půjčit longboard svůj.

***

Když jsem před lety poprvé viděl film "Walter Mitty a jeho tajný život", naprosto mě fascinovala scéna, v níž na Islandu sjíždí na longboardu jeden z kopců.

Ještě ten den jsem vyrazil do obchodu a pořídil si svůj longboard, aniž bych o tom věděl jedinou věc nebo na tom snad někdy stál. Udělal jsem hned několik základních chyb a vybral si prkno, které pro mě nebylo ideální (vždyť přece prkno jako prkno, no ne? Ne.). Přitom by tehdy stačilo strávit 20 minut s někým zkušenějším.

Longboarding jsem si ale hned zamiloval a od té doby dal soukromé první lekce už hezké řádce svých kamarádů. Byla radost, když si několik z nich hned šlo koupit své vlastní prkno. Teď si říkám, že bych tuhle skvělou kratochvíli a zároveň perfektní formu dopravy po městě rád přiblížil i dalším lidem.

Doprovodné fotky

  • 6x7db4hzff8-lb3.jpg
  • 3w4dtgpdj8u-lb2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.