Ležérní filmař (pro začátečníky)

9581350-ja-lukas.jpg

Lukáš Ballý

Ahoj, jmenuju se Lukáš a živím se na volné noze vším na co se dá koukat a poslouchat.  Jedná se o videa, reklamní spoty, reportáže ale také hlavně v poslední době animace, motion design, grafika, sound design, hudba. Rád Více o lektorovi »

20121225-123532-filmar.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 11 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Aneb jak si poradit s levným vybavením a točit koukatelná videa. Jak vytvořit video, které udrží pozornost, jak si pomoci s předměty běžné denní potřeby kolem nás. 

Kurz je upgradován o video blogy (vlogy) - jak na ně, proč jsou někteří vlogeři úspěšní, čeho se vyvarovat, jaké vybavení je potřeba, apod. 

Účastník se naučí:

čím točit, jak plánovat a provádět záběry, jak držet kameru/foťák/mobil/gopro, aby záběry byly použitelné, stylizaci videa, jak a kde přesně video střihat, ozvučit, sound design, titulkovat, náhled do animací a filmových triků, a spoustu dalších vychytávek, postojů a způsobů uvažování, ... 

Tento obor je opravdu velice rozsáhlý a kurz je jen průlet, abyste získali představu co tvorba obnáší, do čeho se pustit, co zvládnete hned, a na co se budete muset ještě chvilku připravovat. 

Kurz by vám měl usnadnit cestu do tohoto rozmanitého oboru a poradit, kudy se v začátcích vydat a kde hledat, abyste byli schopni dále se vyvíjet samostudiem. 

Neboť každá část z toho, co budeme dělat, je samostatný obor, který se dá roky studovat do hloubky, a bude na vás, co z toho koho z vás zaujme více a zaměří se více na danou problematiku.

Vědomosti vám budu předávat z mého úhlu pohledu, potažmo formou "jak to dělám já". A co tvůrce, to jiné postoje a postupy. 

Mým cílem je naučit vás mimo jiné vytvářet si vlastní postupy a dokázat si poradit v různých situacích s různým vybavením. 

Těším se na viděnou. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?