Laskavá péče o sebe, rovnováha a harmonizace meridiánů

78jbcf8s12izww2-moje-foto-caj.jpeg

Iva Petřeková

Ahoj, jmenuji se Iva Petřeková (nedávno ještě Kolouchová :-) a na Naučmese.cz pro vás mám připravené zajímavé workshopy - aromaterapie, péče o nohy, laskavá Více o lektorovi »

1z486syxmp903vo-rovnovaha-kameny-zelne-poz.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Otevřete dveře k harmonii, pohodě a prevenci svému zdraví s naším workshopem „Laskavé péče o sebe …“ Každé setkání bude zajímavé, inspirující, s přirozeným pohybem venku, naučíte se cviky, které jsou jednoduché a zábavné. Budeme se spolu pomalu - krok za krokem učit pracovat s meridiány, akupresurními body a vždy se dozvíte zajímavé informace k jednomu éterickému oleji, který pomůže zharmonizovat váš meridián. Přijďte se učit o sebe pečovat s láskou 😊.

Zvu vás na pravidelné workshopy zaměřené na nalezení rovnováhy a harmonie ve vašem každodenním životě. Máte-li touhu začít lépe porozumět svému tělu a zlepšovat svůj život, pak je tento workshop přesně pro vás. Workshop je vhodný pro každého, kdo pro sebe chce něco udělat - vezměte s sebou i starší děti, babičku, tatínka, dědečka, maminku, tetu, kamarádku :-) 

Připojte se k nám a zažijte jednoduché, zato účinné cvičení, relaxaci s voňavými oleji a objevení základů tajemství akupresurních bodů. Setkání budou probíhat pravidelně a pomalu se budeme učit o základech 5 elementů (dřevo, oheň, voda, kov a země), jak porozumět meridiánům, jejich vlivu na váš celkový stav a naučíme se stimulovat klíčové akupresurní body. Vždy se podrobně naučíme vše důležité o jednom éterickém oleji, který nás bude setkáním doprovázet. Je čas dát svému tělu tu nejlepší péči, kterou si zaslouží.

V pondělí 17.6.2024 bude naše společné téma tenké střevo. Říkáte si – já mám tenké střevo v pořádku, ale víte, že nerovnováha meridiánu tenkého střeva se může projevovat různě například nadýmáním, průjmem, zácpou, úbytkem energie, bolesti v oblasti ramen, krku a zad, ekzémy, vyrážky, problémy s močovým měchýřem a další. Z dalších příznaků to může být neklid a úzkost, nerozhodnost, nadbytečné přemítání, nedostatek sebevědomí, emoční výkyvy, … Je toho hodně, jak se může nerovnováha tenkého střeva projevovat, že?

Tak přijďte a věnujte hodinu a půl sobě – to je minimum, které můžete věnovat preventivně harmonizaci meridiánu tenkého střeva 😊. Naučíte se cvik na tenké střevo, akupresurní bod, který vám pomůže na uvolnění ramen, krku a loktů, odstraňuje bloky na celém meridiánu tenkého střeva a umí pomoci při úzkosti. Dozvíte se, který éterický olej vám může pomoci s harmonizací meridiánu tenkého střeva. A hlavně budeme venku, se stejně naladěnými lidmi a tady já vždycky žasnu, jaké zde probíhá sdílení informací, zkušeností, "aha" momenty. Vždycky se shodneme na tom, že všichni řešíme to samé a je krásné vidět, že všechno se dá řešit 😊. 

Přijďte se se mnou učit, jak se lépe starat o sebe a objevit vnitřní klid a harmonii. Je to krásné zastavení během náročného týdne, kdy během chvilky přijdete na jiné myšlenky. Vaše tělo i mysl vám za to bude vděčné.

S sebou si vezměte dobrou náladu, úsměv na tváři, pohodlné oblečení, karimatku a něco na pití. 

Těším se na Vás
Iva

Doprovodné fotky

  • 2xbvsz6ufxzncod-aromadychanek-2.jpeg
  • 227kudpvah2ih6f-aromadychanek-6.jpeg
  • 94p8z4f8zl7gzl1-aromadychanek-8.jpeg
  • 4kynsu3bddkgxpb-aromadychanek-10.jpeg
  • 8utp6e6brhtdp66-logo-bile.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.