Kurz kresby pravou mozkovou hemisférou pro začátečníky

3s0kbowr6d6-foto-pavla.pngjpg

Pavla Macháčková

Pavla Macháčková je jedna z prvních lektorek v České republice, která zprostředkovává kurzy kreslení „pravou“ mozkovou hemisférou.  Tvrdí, že kreativita neboli tvořivost je schopnost člověka a odlišuje nás od ostatních Více o lektorovi »

4twhdvn1632-huran-angelina.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Myslíte si, že neumíte kreslit? :) Vaším největším úspěchem byl doposud domeček nebo sluníčko? Na našem víkendovém kurzu kresby v sobě probudíte umělce - přesvědčte se sami. Na fotografiích vidíte pokrok dosažený za pouhé dva dny u jednoho a téhož účastníka. 

Atelier Mozaika je firma s dlouholetou tradicí - jsme na trhu již 15 let.  

Na kurzu pracujeme se zapojením pravé mozkové hemisféry, díky čemuž budou výsledky tak výrazné. Náš zkušený lektor Vás celým procesem provede. 
Pomocí různých cvičení (kresba zrcadlově, poslepu či vzhůru nohama) se budete posouvat z L módu do R módu našeho mozku a budete procházet vnímání linek, mezer; vztahy mezi předměty, jejich světla a stíny, a to od všech jednotlivostí až po vnímání obrazu jako celku.


Ačkoliv to zní pro někoho strašidelně, nemusíte se ničeho bát. Užijete si spoustu relaxace i zábavy. Veškerá cvičení jsou nastavená tak, abyste se krůček po krůčku dostali k žádoucímu výsledku a ani to nebolelo. :-)

Pavla Macháčková, zakladatelka Atelieru Mozaika, napsala i knihu "Portét krok za krokem" s DVD, kde jsou popsány postupy, které využíváme na kurzu. Po kurzu můžete získat knihu za skvělých 439 Kč. 


Kurzy doporučujeme od 12 let věku, horní hranice není omezená. 

Těšíme se na Vás! ♥

Doprovodné fotky

  • 396p92s0j5p-top-fler-zmesena-4.pngjpg
  • 1ettfg1uq2v-top-fler-zmensena-3.pngjpg
  • 94kdsogq0ys-top-fler-zmensena-2.pngjpg
  • 70ql86yfkt3-top-fler-zmensena-1.pngjpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?