Krok za krokem k prvnímu zaměstnanci a dotacím na něj

9cs0htxplwp-kri-90174-e.jpg

Květa Tůmová

Sama sice nezaměstnávám, ale jsem hlavní mzdová účetní v naší poradenské firmě CEG. Společně s mými kolegy spravujeme mzdy pro více než 1500 lidí! Znáte to- každý zaměstnanec je jiný, a hlavně každý zaměstnavatel/firma Více o lektorovi »

5smhevg4fkx-kri-90552-e.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

V tomto kurzu se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli zaměstnávat:

  • Budete vědět, jaké povinnosti máte vůči úřadům, když přijmete nového zaměstnance, jak je to s daněmi a odvody pojistného.
  • Získáte přehled o tom, co vše platíte zaměstnanci, co mu ze mzdy musíte odvést, a jaké jsou Vaše celkové mzdové náklady, tzn. kolik Vás zaměstnanec ve skutečnosti stojí.
  • Zjistíte také, jakým způsobem můžete své mzdové náklady ušetřit.

Komu je kurz určen? 

Kurz je určený všem, kteří plánují mít zaměstnance a nemají zkušenost, ale i pro ty, kteří už první zaměstnance mají, ale chtějí se ujistit, že dělají vše správně a chtějí se navíc dozvědět o možnostech, jak mohou optimalizovat své mzdové náklady. Určený je také všem začínajícím mzdovým účetním, kteří/které se chtějí dobře orientovat v problematice odvodů, daní a povinnostech vůči úřadům.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?