Kancelář na cesty

44gb7c3n7fo-kjvbdkvb.jpg

Erik Pohl

Erik Pohl je obchodník, lektor, majitel psa a tak řečená iOvce toužící po motorce.Od střední školy se věnoval klasickému IT v úloze servisního technika, časem došel k marketingu a od něj to byl jen krůček k práci v Více o lektorovi »

20140915-110715-man-working-on-tablet-and-smartphone-620x350.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kancelář na cesty

Největšími výhodami vašeho mobilního zařízení jsou jeho malé rozměry, hmotnost, dlouhá výdrž na baterii a s nimi související vynikající mobilita. Z toho důvodu jsme pro vás připravili kurz, který je zaměřen na to, jak můžete využívat mobilní zařízení jako mobilní kancelář. Nezáleží na tom, na jaké platformě vaše zařízení pracuje. Cílem je naučit vás, jak můžete mít své kontakty, e-maily, kalendáře, dokumenty a nakonec celou svou kancelář kdekoliv s sebou. Doma, v oblíbené kavárně, zkrátka všude, kde je přístup k internetu. A tak nakonec přestat do kanceláře chodit úplně. :) 

Na co se můžete těšit?

Zaměříme se konkrétně na tyto oblasti:

  • práce s dokumenty (textové a tabulkové editory)
  • timemanagement (agenda, plánování, pomodoro :) )
  • prezentace (možnosti lineárních a nelineárních prezentací, využití multimédií)
  • přenos dat mezi mobilním zařízením a PC/Macem
  • cloudové služby jako nástroj pro synchronizaci a uchovávání dat
  • příslušenství a jeho možnosti (na kurzu uvidíte a budete moci otestovat co sám používám)

Workshop bude probíhat formou diskuse mezi lektorem a účastníky – žádné nudné PowerPointové prezentace. Vše si ukážeme na velké obrazovce, k níž bude připojen iPad a kde bude každý moci vidět prezentované aplikace a postupy.

Pokud si chcete vše vyzkoušet v praxi, přimeste si na kurz svůj telefon/tablet a laptop. Budu mít s sebou jeden iPad navíc pro účastníka, který nákup chytrého mobilního zařízení buď zvažuje, nebo by jen rád zkusil Apple. :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?