Jaký vybrat fotoaparát?

1716510-my3.jpg

Robert Prokeš

Miluji fotografování, cestování, chůzi, poznávání lidí, zemí a kultur. Jsem nadšený uživatel Apple produktů. Často opouštím svou komfortní zónu...teprve tam život začíná! Snažím se vkládat sílu do toho co mě baví, co má Více o lektorovi »

20131031-204642-photo-r.prokes-2.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Každý má jiné požadavky na fototechniku. Jeden davá přednost vzhledu a druhý zase výdrži baterie. Sám jsem v průběhu času měnil priority požadavků. Proto mám zkušenosti jak s kompakty, tak se zrcadlovkami.

Rukama mi prošlo dvacet fotoaparátů, které jsem používal jak soukromně, tak ve firmách. Osobně musim říci, že jsem zatím žádný dokonalý fotoaparát neviděl. Kterýkoliv má výhody i nevýhody. Je dobré o tom vědět a nebýt naivní :o)

Ještě si velmi dobře pamatuji, jak jsme v roce 1997 kupovali do firmy první digitál Olympus za 60 000,- Kc bez DPH. Měl rozlišení pouze 1,2 Mpx, na 4 ks AA baterií, s výdrží cca 30 fotek, pevnou pamět 8 MB, dokonce neměl ani ZOOM. Ale co s ním bylo radosti! 

Co přesně nabízím?

  • Podle kličových vlastností a priorit ti pomůžu vybrat nejvhodnější fotoaparát nebo příslušenství k němu, přímo na míru. Objektivně vysvětlím proč právě ten či onen.
  • Doporučím kde vše pořídit na základě vlastních zkušeností.
  • Moje doporučení je nezávazné, co si nakonec pořídíš a kde je pouze na tobě.
  • Jen prosím nezapomínej, v zápalu nadšení nad novinkami a různými lákavými reklamami, že dobrou fotografii nedělá jen fotoaparát, ale predevším fotograf. Proto se po pořízení techniky "neboj" investovat do fotokurzu, knížek, videonávodů atd.

Co ti to přinese?

  • Úsporu peněz a času při čtení, bádání a sledování novinek na trhu.
  • Informace z patnáctileté praxe.
  • Nasměrování na další rozvoj v oblasti fotografie (software, portály, knihy, kurzy, ...)

Přeji všem dobré světlo, mnoho kreativních nápadů a především radost z fotografování! 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?