Jak se zbavit závislostí

6707700-ja.png

Michal Krhut

Už dlouhé roky mě nesmírně baví a naplňuje pracovat na sobě. Překonávat různé neduhy z minulosti, poznávat se a postupně odkrývat, kdo vlastně jsem. :) Trvalo Více o lektorovi »

2119210-bb_addiction_feat_free.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

V dnešní době snad neexistuje ne-závislý jedinec. Celý den jedeme na cukru, kávě, po práci rychle uháníme do hospody... Doma nás čeká televize a my už se nemůžete dočkat, až budou dávat další díl našeho oblíbeného seriálu. Příjde vám to povědomé? 

A jak často se stává, že svou drogu nemáte, a cítíte se sklíčení, naštvaní nebo smutní? Pak příjde rozhodnutí s tím něco udělat, chvíli se snažíte a... Jste zase u ní. Zdá se, že neexistuje cesta ven, jakoby to byl začarovaný kruh. Bohužel pro vás, v tom máte pravdu. Přistoupíte-li na to, že jste vaše mysl a všechny ty myšlenky a příběhy, které vám ukazuje, opravdu jste v začarovaném kruhu. 

Dobrá zpráva je, že z toho kruhu lze vystoupit! 

Na kurzu vám chci ukázat meditaci všímavosti, tzn. Vipassanu, která už pomohla (a pomáhá) milionům lidí na celém světě. Díky této meditaci, když ji budete pravidelně trénovat, zjistíte, že nemusíte vaši závislost poslouchat, když se dožaduje vaší pozornosti. Nemusíte poslouchat ten hlas vzadu v hlavě, který vám říká, abyste si "dali další dávku"

Přijďte si poslechnout moje vyprávění. Povím vám moji osobní zkušenost, který mi změnila život. Po letech jsem přestal kouřit, přestal jsem pít a díky józe a dalším cvičením jsem zhubl přes 30 kilo. Nepotřeboval jsem žádné doktory, asistenty, parťáky do posilovny. Nemusel jsem si kupovat nikotinové žvýkačky, snižovat dávky alkoholu a jezdit na odvykačku. Vědomě jsem se rozhodl změnit svůj životní styl.

Stačilo jen zpomalit a začít se pozorovat. 

Na kurzu si v začátku povíme o závislostech, budeme sdílet naše zkušenosti a záměr, s kterým jste kurz navštívili. Co bychom si z něj chtěli odnést a v čem by nám měl pomoct. 
Pak vám povím o tom, co mi pomohlo zbavit se svých závislostí. Pak si spolu dáme krátkou vedenou meditace. 

Po meditaci vám povím, jak ji trénovat a v případě zájmu dostanete i informace, kam se dál obracet, pokud budete chtít meditovat ve skupině, jaké knížky si případně přečíst a na jaké filmy se mrknout. :) 


Můžu vám pak garantovat jedno. Pokud vydržíte a budete na sobě svědomitě pracovat, váš život se jistě změní. :) 

Doprovodné fotky

  • 7600260-stazeny-soubor.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.