Jak natáčet videa – Zaměřeno na praxi

47os05m52ei-dsc00766b.jpg

Tomáš Lénárd

Baví mě natáčet a stříhat video a proto to dělám profesionálně už přes 8 let :) Natáčel jsem pro firmy jako je Škoda Auto, Cocacola, Staropramen, Milka, Hyundai Více o lektorovi »

4idlcgpa2am-camera-2125549-960-720.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 15 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

O kurzu

Kurz je připraven pro začátečníky a mírně pokročilé. Většina kurzu bude probíhat prakticky, vyzkoušíte si ovládat zrcadlovku, malý foťák, gopro, pochopíte proč je občas potřeba mít různé druhy objektivů, kde se hodí mít stativ a kde gimbal. Vyzkoušíme si i jak nejlépe snímat kvalitní zvuk.

Na kurzu si vyzkoušíte natáčení různých modelových situací na základě vaší potřeby a dohody před kurzem, takže změníme několikrát prostředí a ukážeme si nejčastější chyby a co by šlo zlepšit do budoucna.

Kurz je také pro všechny, kteří chtějí konzultovat svoje problémy při natáčení a celkově povýšit svoje videa na vyšší úroveň.

Co s sebou

Na kurz přijděte ideálně s vlastní technikou, ale pokud ji nemáte a váháte, co koupit, rád poradím a půjčím během kurzu vlastní vybavení, abyste věděli, co vám bude vyhovovat nejvíce.

Moje zkušenosti

S pořádáním kurzů už mám šestileté zkušenosti, převážně s desetidenními pro mládež ve věku 13-21. Natáčím už přes deset let a spolupracuju s firmami jako Škoda Auto, Cocacola, Staropramen, Milka, Hyundai, Mattel, Vitana atd.

Na konci roku 2017 mi byl uveden první film do kinodistribuce - cestovatelský dokument – Camino na kolečkách o Honzovi, trpícím roztroušenou sklerózou a na vozíku, na kterém absolvoval s pomocí kamarádů 650km dlouhou cestu Španělskem do Santiaga de Compostela.

 Co získáte

  • Povědomí o správném nastavení foťáku/kamery v různých situacích
  • Co je to clona, čas, ISO a jak spolu souvisí
  • Jak správně nahrávat zvuk, aniž by to stálo moc peněz
  • Možnost konzultovat svoje problémy při natáčení
  • A hlavně potřebnou praxi :-)

Doprovodné fotky

  • 3pqf1ok5oxn-dsc02114.jpg
  • 3gzpqc4bzkb-dsc02120.jpg
  • 85dnp7sxu0z-dsc02128.jpg
  • 3p2k9kjqvna-dsc02131.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.