Jak napsat perfektní životopis

20140211-140030-vojtech.jpg

Vojtěch Zuzaňák

Osm let bylo mým denním chlebem čtení životopisů a vedení pohovorů. Za tu dobu jsem se naučit následující 3 věci: Většina lidí, ti neschopní a hloupí ale i ti chytří a velmi schopní, si neumí naspat dobrý životopis, Více o lektorovi »

20140412-181131-standing-out.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Intro

Váš životopis je nejspíš ten nejdůležitější dokument ve vašem životě. Závisí na něm, jakou prací budete trávit většinu vašeho času a jak dlouho tu práci budete hledat. Když máte dobré CV, firmy mají zájem a pozvánky na výběrová řízení se jen hrnou. Když máte CV špatné, můžete ho posílat půl roku na všechny strany a nedostat ani jednu odpověď.

Většina lidí dobrý životopis napsat neumí, stejně jako neumí upéct chleba nebo třeba vyměnit zásuvku. Není to něco, co by šlo samo. To jen jednoduchost práce s Wordem a zhlédnutí pár šablon z internetu nám dávají iluzi, že si zvládneme vytvořit perfektní CV sami. Většinou pak následuje zklamání z nezájmu firem a z dlouhého hledání nové práce.

Ve svém kurzu se snažím zúročit svých několik let dennodenního čtení životopisů a krok za krokem vysvětlit, jak si každý může napsat velmi dobrý životopis. K tomu se snažím ukázat, proč způsob, jakým nejspíš hledáte práci, nemůže příliš fungovat, a jak tedy hledat práci v 21. století.

Obsah školení

  • Jak se připravit na psaní životopisu a celý proces hledání práce
  • Jak napsat perfektní životopis, který zaujme personalistu i vedoucího
  • Správný obsah, délka, struktura a forma CV
  • Nejčastější a nejhloupější chyby, které lidé v životopisu dělají
  • Jak životopis přizpůsobit každé pracovní nabídce

Pro koho je školení určeno

Pro všechny, kteří hledají nebo se chystají hledat novou práci a potřebují se na celý proces správně připravit a odlišit se v ostré konkurenci perfektním životopisem. Pro ty, kdo chtějí ovládnout jednu ze základních kariérních dovedností – tvorbu CV.

Proč školení navštívit

  • Jednou provždy se naučíte, jak si vytvořit perfektní životopis
  • Zjistíte, co je špatného na vašem aktuálním životopisu
  • Poradím vám i s dalšími aspekty hledání práce 

Ze zpětné vazby od účatníků:

"Kurz mi byl užitečný a dozvěděla jsem se mnoho informací." 

"Kurz se mi velmi líbil, lektor podal spoustu informací, které jsem si předtím neuvědomoval a které nabyl praxí z druhé strany pracovního trhu. Poukázal na chyby, které lidé často dělají, což se mi hodně líbilo." 

"Ďakujem, prednáška mi priniesla nový náhľad a nápady ako riešiť situáciu pri hľadaní práce a pri niektorých doporučeniach som zostala naozaj v úžase"

"Kurz byl pro období, kdy si sestavuji životopis naprosto vyčerpávající a opravdu mě moc povzbudil. Často se setkávám zejména u různých agentur s množstvím obecných rad, které si může každý přečíst i v tom nejhloupějším časopise. Na Vašem kurzu zvláště oceňuji velikou konkrétnost a uvádění příkladů."

"seminář byl skvělý, velkým přínosem pro mě je pohled náboráře na životopisy"

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.