Jak napsat perfektní životopis

20140211-140030-vojtech.jpg

Vojtěch Zuzaňák

Osm let bylo mým denním chlebem čtení životopisů a vedení pohovorů. Za tu dobu jsem se naučit následující 3 věci: Většina lidí, ti neschopní a hloupí ale i ti Více o lektorovi »

20140412-181131-standing-out.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Intro

Váš životopis je nejspíš ten nejdůležitější dokument ve vašem životě. Závisí na něm, jakou prací budete trávit většinu vašeho času a jak dlouho tu práci budete hledat. Když máte dobré CV, firmy mají zájem a pozvánky na výběrová řízení se jen hrnou. Když máte CV špatné, můžete ho posílat půl roku na všechny strany a nedostat ani jednu odpověď.

Většina lidí dobrý životopis napsat neumí, stejně jako neumí upéct chleba nebo třeba vyměnit zásuvku. Není to něco, co by šlo samo. To jen jednoduchost práce s Wordem a zhlédnutí pár šablon z internetu nám dávají iluzi, že si zvládneme vytvořit perfektní CV sami. Většinou pak následuje zklamání z nezájmu firem a z dlouhého hledání nové práce.

Ve svém kurzu se snažím zúročit svých několik let dennodenního čtení životopisů a krok za krokem vysvětlit, jak si každý může napsat velmi dobrý životopis. K tomu se snažím ukázat, proč způsob, jakým nejspíš hledáte práci, nemůže příliš fungovat, a jak tedy hledat práci v 21. století.

Obsah školení

  • Jak se připravit na psaní životopisu a celý proces hledání práce
  • Jak napsat perfektní životopis, který zaujme personalistu i vedoucího
  • Správný obsah, délka, struktura a forma CV
  • Nejčastější a nejhloupější chyby, které lidé v životopisu dělají
  • Jak životopis přizpůsobit každé pracovní nabídce

Pro koho je školení určeno

Pro všechny, kteří hledají nebo se chystají hledat novou práci a potřebují se na celý proces správně připravit a odlišit se v ostré konkurenci perfektním životopisem. Pro ty, kdo chtějí ovládnout jednu ze základních kariérních dovedností – tvorbu CV.

Proč školení navštívit

  • Jednou provždy se naučíte, jak si vytvořit perfektní životopis
  • Zjistíte, co je špatného na vašem aktuálním životopisu
  • Poradím vám i s dalšími aspekty hledání práce 

Ze zpětné vazby od účatníků:

"Kurz mi byl užitečný a dozvěděla jsem se mnoho informací." 

"Kurz se mi velmi líbil, lektor podal spoustu informací, které jsem si předtím neuvědomoval a které nabyl praxí z druhé strany pracovního trhu. Poukázal na chyby, které lidé často dělají, což se mi hodně líbilo." 

"Ďakujem, prednáška mi priniesla nový náhľad a nápady ako riešiť situáciu pri hľadaní práce a pri niektorých doporučeniach som zostala naozaj v úžase"

"Kurz byl pro období, kdy si sestavuji životopis naprosto vyčerpávající a opravdu mě moc povzbudil. Často se setkávám zejména u různých agentur s množstvím obecných rad, které si může každý přečíst i v tom nejhloupějším časopise. Na Vašem kurzu zvláště oceňuji velikou konkrétnost a uvádění příkladů."

"seminář byl skvělý, velkým přínosem pro mě je pohled náboráře na životopisy"

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.