Jak nálezt nové zaměstnace na sociálních sítích

3z2ug9drh0b-458c7482.jpg

Martin Grau

Jsem lektor a konzultant - specialista na nábor zaměstnaců a Employer Branding. Praktické zkušenosti z oboru jsem získal jako manažer náboru České spořitelny a následně O2. Během 4 let jsem se podílel na náboru více než Více o lektorovi »

3bdml9f9nz6-adult-books-business-374016.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Doba, kdy pro nalezení nového zaměstnace stačilo vystavit inzerát na pracovní portál je dávno pryč. Nejen kvůli rekordně nízké nezaměstnanosti je dnes získávání kvaltiních členů týmu poměrně náročným úkolem. Je "přehřátý" trh práce pohromou? Nebo příležitostí k tomu ovládnout nové cesty a způsoby hledání nových zaměstnanců? Pojďme se společně podívat na zdroj, který pokud  jej zařadíte do svého portfolia, dramaticky rozšíří Vaše možnosti. Naučte se jak hledat a nabírat nové kolegy na sociálních sítích. 

Buďte tam kde je jsou Vaši kandidáti. Sociální sítě v tomto představují moře příležitostí k nalezení nových posil. Poznejte, jak tento potenicál využít a osvojte si praktické a účinné metody a postupy pro lov talentů v digitálním světe.


Nábor je byznys, který stojí na důvěře. Proto v rámci tohoto kurzu získáte cenné tipy a doporučení pro to, jak pojmou svou atraktivní prezentaci v prostředí sociálních sítí. Získáte přehled o fungování hlavních sociálních sítí a poznáte, kde budou Vaše náborové aktivity nejúčinnější.  Naučíte se, jak bez zbytečných komplikací vyhledávat nové kolegy na hlavních sociálních sítí (LinkedIn, Facebook, Twitter…). A zejména to, jak je následně oslovit a získat jejich pozornost a zájem. A jak tento zájem následně přetavit v osobní schůzku, která povede k náboru. Odnesete si také praktické tipy co, a jak na sítích publikovat, abyste upoutali Vaši cílovou skupinu. 

Veškeré postupy probírané v rámci kurzu nevyžadují placené licence ani jiné investice, a tak je můžete ihned začít uplatňovat a pustit se do hledání nových kolegů. 

Témata na která se zaměříme:

  • Na jakých principech stojí sociální sítě a jak je využít při náboru
  • Budování osobního brandu a profesionální image, která bude získávat důvěru kandidátů
  • Publikační a obsahové strategie. Co a jak na sítích zveřejňovat pro upoutání Vaší cílové skupiny
  • Nástroje a techniky pro vyhledávání, aneb jak snadno a rychle nalézt lidi s požadovaným profilem
  • Jak si zjednodušit práci pomocí vhodných doplňků a aplikací 
  • Metody a příklady pro to jak poutavě oslovit kandidáta a zahájit koverzaci 
  • Netradiční způsoby oslovování a vyhledávání

Tento kurz je zejména vhodný pro: HR specialisty a manažery, pracovníky personálních agentru, manažery, kteří si hledají členy svých týmů, majitele firem, specialisty HR marketingu 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.