Jak na úspěšný obsah na webu a sítích

2og1dsh706w-img-0889.jpg

Klára Sudová

Věnuji se online marketingu – především copywritingu a správě sociálních sítí. Pro své vlastní i klientské projekty tvořím blogové články, prodejní texty, Více o lektorovi »

1u9kbqq30vw-obsahovymag.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

  • Podnikáte a chybí vám na webu kreativní obsah?
  • Dostali jste na starost firemní sociální sítě?
  • Netušíte, co je to SEO a jak pracovat s klíčovými slovy?
  • Chcete poznat poslední trendy v copywritingu?
  • Rádi byste o sobě či o své firmě četli v médiích?

Přijďte na kurz Jak na úspěšný OBSAH na webu a sítích. Ve třech na sebe navazujících blocích vám prozradíme, jak uspět v obsahovém marketingu. Konkrétně se zaměříme na:

  • copywriting,
  • sociální sítě,
  • komunikaci s médii.

Kurz je určen pro začínající copywritery a marketéry, podnikatele, kteří rozjíždějí podnikání na volné noze, firmy, které si marketing tvoří samy, a vůbec pro všechny, které obsahový marketing přitahuje. 

 

Kdy a kde se kurz uskuteční? 

Kurz se uskuteční v úterý 22. 10. 2019 od 9.00 do 17.00 hodin. Sejdeme se v coworkingovém centru Kulturka ZČU (Sedláčkova 19, Plzeň).

V průběhu kurzu si samozřejmě uděláme pauzu na oběd, který bude zajištěn v restauraci. Po celou dobu kurzu bude k dispozici káva, čaj a voda. 

 

Kdo vás obsahovým marketingem provede?

Jana Poncarová

Copywriterka a novinářka, která tvoří obsah od roku 2009. Textuje weby, pomáhá firmám s blogy a tiskovými zprávami, připravuje reportáže a rozhovory pro online i tištěná média. Založila obsahovou agenturu SIDI Media, aby s týmem profesionálů zvládla i větší projekty. V Mottu vydala prvotinu Podbrdské ženy a letos na podzim chystá druhý román. Když nepíše, toulá se v lese, vysedává v kavárnách, cestuje nebo zahradničí. Více o Janě si přečtěte na www.janaponcarova.cz.

Klára Sudová

Klára se copywritingu a správě sociálních sítí pro své klienty věnuje více než tři roky. Má zkušenosti s tvorbou prodejních textů, blogových článků, newsletterů i příspěvků na sociální sítě. Kromě toho se věnuje i placené propagaci na sociálních sítí a přípravě strategií pro své klienty. Ve volném čase pracuje na vlastních projektech. Když zrovna nesedí u počítače, ráda také poznává nová místa – nejlépe s šálkem dobré kávy v ruce. Více si o Kláře přečtete na www.klarina.cz.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.