Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Naše práce a budování vlastní profesní dráhy, zaujímá i více než 1/3 našeho života. Měla by nás tedy bavit a přinášet nám radost.

Pojďme se spolu podívat na to, jak si budovat úspěšnou kariéru, která dává smysl. Začněte zanechávat svou pozitivní stopu díky vlastní osobní značce.

Připravily jsme pro vás kurz, kde jsme spojily to nejlepší z HR a marketingu.

Díky našim profesním zkušenostem a hlubokým znalostem z těchto oborů se dozvíte, jak dosáhnout úspěchu v kariéře díky dobré osobní značce. Je určen lídrům, specialistům i profesionálům.

Rádi byste se posunuli ve svém profesním životě dál, výš, dopředu? Stává se vám, že s každou novou rolí začínáte znovu od začátku? Jak to udělat, aby vaše úspěchy mluvily za vás?

Právě tady se dozvíte, jak dobře prezentovat svou práci a zviditelnit svůj úspěch.

V běžném životě i online.

Program: 

9:-9:10 Nastartujeme den. Seznámíme se a uvedeme vás do programu společného dopoledne. 

9:10 – 9:45    Co je to osobní značka v kariéře a online světě
K čemu vám slouží budování dobré osobní značky? Najdeme spolu konkrétní využití osobní značky pro váš kariérní růst. Co o vás ví Google a jak vám to může pomoci či naopak uškodit? Vše si ukážeme na reálných případech.

9:45 – 11:00  Základní kroky k budování osobní značky
Objevíte své vlastní silné stránky a talenty a najdeme spolu jejich uplatnění pro vaši osobní značku. Pomůžeme vám nastavit vaše reálné cíle a vize.

11:15 – 12:15 Web je vaše online vizitka
Ukážeme si, proč mít svůj vlastní web, i když si myslíte, že ho nepotřebujete. Naučíme se, jak na něm prodat vaše silné stránky. Projdeme spolu případové studie, jak i malé drobnosti na webu změní vnímání vaší osoby a toho, co umíte. A nakonec si odpovíme na otázku, zda mít či nemít vlastní blog.

13:15 – 13:30 Jak dát o sobě vědět
Každé setkání je příležitost, proto na něj buďte připraveni. Ukážeme si jak pracovat s emocemi a jak prodat svoji práci a výsledky.

13:30 – 14:30 Jak svou značku prodat na sociálních sítích
Facebook, Instagram, Twitter nebo LinkedIn? Vysvětlíme si, jak fungují jednotlivé sociální sítě, proč byste je měli mít a hlavně jaké ne/potřebujete.

14:45 – 15:30 Konkrétní plán pro budování vaší osobní značky po tomto kurzu
Vytvoříte si svoji vlastní strategickou mapu. Měla by vám sloužit k ujasnění si kroků, které můžete udělat hned po tomto kurzu. Díky ní posílíte nebo začnete správně budovat svoji dobrou značku.

15:30 – 16:00 BONUS: Jak v krátkém čase sledovat nové trendy v oboru

16:00 Kdo ví...třeba drink? Pojďme vše probrat u skleničky :-) 

Doprovodné fotky

  • 1i670anl5h8-img-4529.jpg
  • 7k3zeslcaoi-efektivni-sledovani-trendu-1.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.