Interiérový design - Kuchyň hodna změny? Navrhni to a bydli!

1242950-8161890-0e217e6e50c2774e823dbe6fd4ce17fa.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Baví Vás listovat časopisy o bydlení? Máte chuť pustit se do navrhování? Chcete si navrhnout svůj domov? Nebo se chcete jen ponořit do tajů interiérového designu? Pomůžu Vám! 

Tentokrát na téma Kuchyň místo, kde trávíme spousty času a špatně vyřešená kuchyň nás prostě dřív, nebo později dožene.

Pojďme během jednoho dne probudit kreativitu, která ve Vás dřímá! Naučíme se jak postupovat při tvorbě interiéru. Společně si vytvoříme náladové schéma prostoru - takzvaný moodboard.

Následně si povíme spoustu informací o ergonomii - na co si dát pozor, správné rozmístění spotřebičů, vyřešení úložných prostor včetně zapeklitosti slepého koutu, vybereme správné materiály na kuchyňské desky i dvířka, tak aby kuchyň dobře sloužila a vařit v ní byla radost. Veškeré tyto a další otázky si zodpovíme na kurzu a zároveň si odnesete brožurku ve které budete mít pohromadě veškeré potřebné informace pro navrhování.

K dispozici na místě budeme mít spustu reálných vzorků, které budete moct použít při tvorbě materiálového schématu Vašeho prostoru. Stejně tak budeme mít časopisy ve kterých budeme moct čerpat inspiraci

V jednu chvíli se vrhneme na návrh prostoru samotného, budeme umisťovat zařizovací předměty do připravených půdorysů, buď Vašich donesených a nebo těch které budete mít připravené na místě a vyberete si dle Vašich preferencí. Návrhy prostoru budeme vytvářet dva až tři. V této fázi s Vámi budu vaše kroky individuálně konzultovat, zodpovídat Vaše otázky a pomáhat Vám pokud nebudete vědět jak dál. 

Po výběru té nejlepší varianty řešeného prostoru začneme s výběrem vhodných zařizovacích předmětů, tak aby Vám seděli do vašeho náladového schématu, které jste pro prostor vytvořili a aby atmosféra prostoru byla přesně taková jakou jste si během celého dne vysnili. 

Na konci dne budete odcházet se spoustou informací, chutí tvořit a touhou pustit se třeba hned do realizace vlastního interiéru.

 A jak to bude probíhat?

  • Pokud budete chtít řešit svůj vlastní prostor předem mi zašlete náčrt s rozměry a já Vám ho připravím na den workshopu pro potřeby navrhování. Pokud svůj prostor řešit nechcete, dorazíte na workshop a vyberete si jeden z prostorů, které budu mít na místě.
  • Dorazíte v den workshopu a začneme s navrhováním:)
  • Budeme vytvářet moodboard - náladové schéma prostoru, budeme si prohlížet reálné vzorky materiálů a zkoušet jak k sobě ladí. Povíme si informace o ergonomii, které budete mít v brožurce, tak abyste se k nim mohli kdykoli vrátit i později. 
  • Budeme navrhovat a diskutovat, hledat možnosti prostoru, ale hlavně si užijeme kreativní den, ze kterého budete odcházet s chutí hned se pustit do navrhování!

 

Pojďme si tedy užít kreativní den, nakouknout pod pokličku interiérovému designu a tvořit. Těším se na Vás!:) 

Doprovodné fotky

  • 84xj3g0f3kc-sjp3998.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.