Handmade vánoční papír

2emj7guh08rd426-20161219-211812.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

V hravé atmosféře a komorním počtu budeme tvořit vánoční papíry, které mají šmrnc a osobitost. Potiskneme je bramborovými razítky a dozdobíme fixami. Není třeba talent ani um - nakreslit pravidelnou hvězdu by nebylo jen tak, ovšem natisknout ji zvládne každý raz dva.

Samotného nemusí člověka napadat moc variant, jak se vyřádit, ale když budeme své výtvory okukovat, vzájemná inspirace určitě obohatí. Proto si myslím, že tě tento dýchánek nadchne víc než výroba papíru o samotě.

Bude k dispozici přírodní papír, 4 razítkovací polštářky, fixy různých barev, brambory a vykrajovátka na cukroví, která použijeme na výrobu razítek. 

Je dobré si předem rozmyslet, jak velké dárky máš a jak velké papíry tedy potřebuješ. Domů si jich odneseš tolik, kolik stihneš natisknout.

Pokud máš nějaké oblíbené vykrajovátko, jehož tvar bys chtěl/a tisknout a není větší než běžná brambora, tak ho klidně dones. Mám tu hvězdy různých velikostí, kometu, stromeček, rybu, srdíčka, zvoneček, prasátko a další méně tradiční tvary pro Vánoce v africkém stylu (slon a žirafa).

Určitě nebudeme na suchu - uvařím nám třeba skvělý perníkový čaj vlastní výroby.

Vezmi si prosím pohodlné oblečení, nebudeme sedět u stolu, ale sklánět se nad velkým papírem na podlaze, tak ať je ti to příjemné. 

Už se moc těším! 

Doprovodné fotky

  • 8yj4y64ujrm6z7d-img-0675.jpg
  • 6zbg10ldtu02jz1-img-0683.jpg
  • 1n01ai529qnhvvb-img-0681.jpg
  • 26sykn4lllfhyrr-img-0682.jpg
  • 6um6vqrzbymarpk-img-1038.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.