Fotocviky

56gpn7gp1e4g4w1-ja-salina.jpeg

Pavel Míček

Nejlevnější nabídka komplexního fotokurzu pro začátečníky. Chcete se naučit fotit, nebo jen na výletě vyfotit Prahu tak, aby jste doma mohli machrovat? Napište... Co nabízím V žádném případě si nehodlám hrát na všeználka Více o lektorovi »

2adt6zl2b1pe7zl-son00434-01.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jedná se o tzv. balíčky. Vždy procházka vámi zvolenou lokalitou, fotografování všeho co vás či mne zaujme a povídání na dané téma. Dle nabídky balíčku. Cena je opravdu takřka symbolická, protože já se nepovažuji za natolik profesionála, jako kolegové s letitými zkušenostmi a vy jste tímto tady upozorněni na fakt, že se nejedná o komplexní školení na jedno téma zacházející do maximální hloubky.

Jsem schopen něco podobného nabídnout, ale vězte, že fotografie je velmi obsáhlý obor. Za jeden školící den se toho moc probrat nedá a témat je příliš mnoho. Příklad z webu a za všechny je nabídka typu: Základy fotografování pro každého / Jak fotit digitální zrcadlovkou a bezzrcadlovkou. Školení, která provádí kde kdo. Často renomovaní fotografové. Mám vyzkoušeno prakticky. V místnosti je 10-20 lidí, 3 hodiny vám sypou do hlavy hromadu informací, a protože obsazenost je veliká, nic mimo se nedozvíte. Na individuální přístup zapomeňte. Cena, asi 800 / 1200 Kč. Tím nechci nějak napadat kohokoli. Prostě mi to připadá drahé, neefektivní, zbytečné. Ale! Často se tak setkáte s vašimi idoly.

Nehraju na podporu firem a prodejců. O zařízeních i fotodoplňcích vám povím co vím, tak jak si to myslím, nebudu vás krmit omáčkou pro podporu prodeje. O jednom vás mohu ujistit. Prozatím jsem mnohem lepší teoretik, než fotograf. Tady si například můžeme probrat téma o rozdílech mezi fotografem s nadáním (Monika Sandrová) a fotografem technikem (Ondřej Neff).

Menu č.1

1/ Základy použití zrcadlovky/bezzrcadlovky/kompaktu a vysvětlení rozdílů.

2/ Co je to a jak vzniká fotografie, expoziční trojúhelník, nastavení a použití techniky

3/ Praktické cvičení v terénu s využitím vlastní a mé techniky. (nepůjčuji, pouze předvádím)

Doprovodné fotky

  • 6d00lbm7et06ljp-son00254.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?