Dřevořezba - výroba skládaných rukojetí nožů

2e14cjjpvl5737e-babicce-norsko-foto-3488.jpg

Martina Bieliková

"Mít radost z práce"...........tohle je moje. Baví mě tvořit, vzdělávat se, pracovat s dětmi i s dospělými....... Vyučuji na waldorfské základní  škole v Brně, jako učitelka  řezbářství a jako lektorka  pořádám workshopy Více o lektorovi »

9yptq0gjoyfz0ne-naucme-se002-zmena-velikosti.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Vyrobíš si kompletní nůž se skládanou rukojetí přesně podle svých představ a přímo do Tvé ruky. Dřevo na rukojeti mám připravené zejména tvrdé a takové, aby vynikla kresba tj. švestka, meruňka, třešeň, ořech, jasan, javor....... pokud máš nějaký zamilovaný kousek doma, můžeš si rukojeť udělat z něj. K tomu přidáme kovové záštity a mezikroužky  a také barevné fíbry. Budeš moci použít i palmový ořech taqua, který imituje slonovinu.

Práce vyzkouší tvůj cit pro materiál, vnímání harmonie mezi tvarem a funkcí předmětu, ale i preciznost a trpělivost:)

Kurs je určen pro dospělé a studenty od 15let, kteří se nebojí práce s el.nástroji (pracovat budeme s ručními i elektrickými nástroji a také se speciálními přípravky.)

Pracovat budeme v dílně dřevořezby Waldorfské školy Brno, Plovdivská v pátek 17- 20hod, v sobotu 9- 17 hod, v neděli  9- 13hod

 

Kursovné zahrnuje materiál na skládanou rukojeť: výběr dřeva, mosaz, alpaka, barevné fíbry, kvalitní lepidlo, potřebné nářadí, speciální přípravky a nástroje.

Čepel nože (další komponenty-ořechy taqua, hotové záštity apod.) si účastník pořizuje sám. Pro všechny, kteří se nahlásí do 27.1. a upřesní svoje požadavky, nabízím hromadné objednání čepelí na osvědčeném e-shopu jatagan.eu  dle vašeho výběru.

 

 

Doprovodné fotky

  • 3sfutg2h5dzs0nm-naucme-se001-zmena-velikosti.jpg
  • 6aqlpoi006vekto-noze-naucmese-2.jpg
  • 67fovehmr3in37p-naucme-se-zmena-velikosti-1.jpg
  • 4dy3pj66n1zruoo-naucme-se-zmena-velikosti-2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?