Datový brainstorming ~ vytvořme chytřejší Naučmese.cz

20140331-235558-kurz.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Za dva roky od spuštění Naučmese.cz jsme se toho naučili hodně o chování našich zákazníků a nasbírali mnoho zajímavých dat. Část z nich už využíváme, ale (podle mě) nejzajímavější typ dat používáme jen nárazově.

A já bych to teď rád změnil – chci se společně s vámi zamyslet nad strukturou a typem informací, které ukládáme, a navrhnout jejich co nejefektivnější využití.

Jak bude setkání probíhat?

Mrkneme na data, která jsme nasbírali, budeme společně přemýšlet, navrhovat, argumentovat a dělat si poznámky, překřikovat se, hledat vzory… Ukážu vám, k čemu jsem prozatím došel sám a budu rád za zpětnou vazbu a diskuzi okolo.

Na pomoc jsem si přizval Pavla Lasaka, odborníka na Excel, protože jsem přesvědčen, že jeho pohled na data bude velkým přínosem.

Pro koho je určeno?

Pro všechny, které baví práce s daty, algoritmy a datovými strukturami. Pro všechny, kteří chtějí nakouknout pod pokličku Naučmese.cz nebo mají nápady, jak vylepšit fungování projektu (v libovolném směru, nejen ve vztahu k datům). Pro ty, kteří chtějí pomoci vytvořit chytřejší a šikovnější službu na používání.

O čem bych si rád povídal?

  1. O segmentaci uživatelů,
  2. o funkcích jako Hlídací pes nebo Doporučené kurzy,
  3. o potenciálu manuálního i automatického e-mailingu,
  4. a hlavně o způsobu, jakým doporučovat zákazníkům kurzy k návštěvě podle jejich předešlého chování.

 

  • Vstup je zdarma, vlastně bych měl platit za pomoc já vám :) 
  • A nebojte: nemusíte vědět, jak funguje tranzitivita nebo co je heap sort, abyste mohli přijít – na brainstormingu přivítám každého, koho zajímá téma.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.