Cestopis z Vietnamu

20150226-175750-3e6f2ef.jpg

František Pác

Baví mne učit se, objevovat a získávat nové dovednosti, posouvat sám sebe. Zkrátka... růst. Jsem na volné noze a živí mne vývoj a vedení SW projektů. Jo a samozřejmě taky čtu, medituji, sportuji,... Více o lektorovi »

4477890-img-3525.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

V prosinci 2016 jsem strávil tři týdny ve Vietnamu.

Navštívil jsem odlehlé hory severního Vietnamu, kde jsem jedl a spal v entických vesnicích. Plavil se v turistické zátoce Ha Long mezi plovoucími vesnicemi. Absolvoval několikakilometrový výlet v nejdelší jeskyni v Asii. Strašně zmokl ve středním Vietnamu a ohřál se a uschl na kokosových plantážích delty Mekongu. Přežil jsem přecházení silnic Hanoje i Saigonu a ujel několik set kilomentrů na skůtru. 

Pokud vás zajímá jaké to bylo, chcete vidět fotky, uvažujete o návštěvě Vietnamu nebo už máte konkrétní plán cesty a chcete jen získat víc tipů a doporučení... tak právě pro vás je tenhle kurz.

Proč je vstupné dobrovolné?

Nejsem žádný expert na Vietnam ani profesionální cestovatel. Vietnam byla moje první návštěva JV Asie. Chci se podělit o své fotografie a zážitky z cesty se svými přáteli a s kýmkoli jiným, koho to může zajímat. A za to nechci dostávat zaplaceno.

Pokud pro se vám kurz bude líbit a budete chtít dobrovlně přispět, dejte si něco dobrého v kavárně mého oblíbeného co-workingu Pracovna, kde mi vyšli vstříc a poskytli prostor pro kurz.

Dozvím se tedy něco praktického?

Ano. Pochopitelně jsem musel řešil praktické věci jako víza, letenky, přístup k financím, očkování, cestování po zemi, ubytování, půjčování skůtrů a cestování na skůtru v zemi, kde dopravní předpisy jsou sprosté slovo. Pokud plánujete cestu do Vietnamu, rád se o tyto informace podělím. Pokud nezazní přímo na kurzu, budu vám k dispozici po kurzu na dotazy a diskuzi. Počítejte v takovém případě ale raději s tím, že se zdržíte déle než je uvedený konec kurzu.

Doprovodné fotky

  • 2672950-img-2825.jpg
  • 5853450-img-2757.jpg
  • 1615510-img-2303.jpg
  • 2771370-img-2144.jpg
  • 9829490-img-3510.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.