Barvy v interiéru

5370040-12928335-1710770792537679-9087216738090763791-n.jpg

Martina Urbanová

Kurzy Navrhi to!  probíhají pod mou taktovkou. Rozhodla jsem se zasvětit interiérům život a vše k tomu směřuji.  Nejdříve jsem potřebovala technický základ, který mi byl dán na SPŠ stavební Josefa Gočára, následně jsem Více o lektorovi »

1500480-family-crest-tutorial-12-of-34.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Barvy nás ovlivňují víc než by se zdálo. Dodávají nám energii, uklidňují a uspávají, dávají pocit tepla nebo chladu. Řekneme si jaké barvy a jak v interiérech použít, jak dokáží ovlivnit celý prostor i naše vnímání.

Nejdříve si vysvětlíme co jsou barvy vlastně zač, jak fungují, jak jas a sytost ovlivnují odstín, co to jsou barevné kruhy, nebo jak podle barevného kódu poznat o jakou barvu se jedná.

Budeme si povídat o tom jaká barevná schémata v interiérech můžeme použít. Kdy je dobré mít základ neutrální a kdy se můžeme odvázat. Jak barvy co nejlépe kombinovat a proč šedá barva může být zrádná, nebo co je to technický neutrál?

 Povíme si do které místnosti se hodí které barvy a proč. Jak nám barvy mohou ovlivnit velikost i náladu místnoti

Budeme míchat barvy, malovat. V praxi si ukážeme jak se barvy mění a jak reagují. 

Po absolvování kurzu budete přesně vědět jaké barvy a kdy použít, jak budou působit a barvy pro Váš interiér budete vybírat cíleně a strategicky s pevným rozhodnutím.

Přijďte na kurz, který bude trochu jak návrat do dětských let, ale ze kterého si odnesete znalosti, které budete moct použít nejenom v interiérovém designu:)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?