7x43l7hd1r8-img-0628.jpg

Kristián Lašek

Na Naučmese od 9. 2. 2016, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Tvorbou webů se zabývám již 5 let, a ačkoliv nemám žádné vzdělání v oboru(kromě specializace na informatiku na SŠ a VŠ) ale to bych klidně vyměnil za jeden svůj kurz:) naučil jsem se vše sám bez kurzů programování nebo bychlovánímí PHP, HTML a CSS

Trvalo to delší dobu metodou pokusu a omylu. Od začátků, kdy jsem se pokoušel udělat web v poznámkovém bloku vypisováním HTML kódu. Vše trvalo nekonečně dlouho a výsledek byl stejně graficky nevydařený. Dospěl jsem do bodu kdy používám redakční systém Wordpress a vytvořit web od založení hostingu, koupě domény, vytvoření webu a grafické úpravy je pro mě otázka několika hodin. 

Trvalo to pár let než jsem absorvoval znalosti, které jsou zapotřebí. To že to trvalo tak dlouho spočívalo spíše v neznalosti cesty a spoustě slepých uliček, než v samotné obtížnosti a množství informací. 

Proto chci pořádat kurz a pomoct tak lidem, kteří si chtějí vytvořit svoje vlastní webové stránky nebo eshop.

Pokud by jste chtěli začít tak jako jsem začínal já tedy od nuly, tak by to trvalo dlouho, došli by vám nervy, dostaly byste se do slepých uliček, nevěděli si rady, přiklonili se k tomu že si někoho najmete nebo zaplatíte specializovanou firmu. Vím to, protože jsem si tím vším sám prošel. Kdyby tehdy byl někdo, kdo by mi to vysvětli tak jako to vysvětlím v kurzech, ušetřil by mi spoustu času, energie a hlavně peněz. 

 

Kristián

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.