36fwcnq93tcd0zx-this-is-me-klara.jpeg

Klára Zurynková

Na Naučmese od 4. 2. 2017, vedl/a kurzy pro 9 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Můj celý život se točí kolem sportu. Od malička mne ke sportu vedli rodiče, hlavně táta, který ze mě chtěl mít profi lyžařku, tenistku anebo basketbalistku. Po celou dobu jsem ve skrytu duše věřila, že budu jednou tančit, hrát divadlo a zpívat. Nakonec jsem si jeden z mých velkých snů splnila a s vůlí a tréninkem, jsem se protančila až na Janáčkovu Akademii múzických umění. Denní několikahodinový trénink, malý příjem potravy mi rozhodil hormonální systém a přibyly další zdravotní problémy. Tam začala má cesta ke zdraví.

V roce 2013 jsem vystudovala Výživové poradenství na Mahra akademii s.r.o.. Nepřestávalo mě zajímat, jak funguje lidské tělo i mysl. Až nové vědecké poznatky a přístupy ke zdraví mi dávaly čím dál tím větší smysl se oboru věnovat. Odvaha a důvěra v sebe mi ukázala novou cestu.

V roce 2021 jsem se rozhodla vystoupit z korporátního světa a nastoupila jsem na Mindset Akademii, kde po úspěšném ukončení studia, jsem se stala Health & Mindset koučkou. Od té doby pomáhám klientům najít cestu ke zdraví v sebe respektu. U klientů je pro mne důležitý celý příběh, protože někdy přebytečná kila, či jiné zdravotní problémy mohou souviset s traumatem. S hlubšími tématy, jako jsou poruchy příjmu potravy atd. pracuji s konstelačními náhledy a s intenzivnější podporou klienta. Dále vedu skupinové koučinky pro ženy, pořádám interaktivní přednášky, workshopy pro firmy a pro velkou lásku k dětem jsem lektorkou BabYogy.

Má práce mi dává obrovský smysl a mým cílem je, aby co nejvíce lidí převzalo zodpovědnost za své zdraví zavčasu a prožili šťastný život co nejdéle ve zdraví a radosti.

Jsem milující máma a partnerka. Žijeme za Prahou, blíže k přírodě, kde žijeme šťastný život.

Těším se na VÁS!

Klára

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.