5dslz6ikpe1-foto-katerina-malkova-web.jpg

Kateřina Málková

Na Naučmese od 15.3.2018, vedl/a kurzy pro 10 účastníků.

Chci, aby ve Vašem životě bylo mnoho radostných dnů včetně těch, kdy ráno musíte vstávat do práce. Jsem poradce pro strategie v kariéře od výběru střední školy po zásadní profesní změny a změny v podnikání. Učím lidi psát vlastní kariérní příběhy a realizovat úspěšné profesní a podnikatelské scénáře.

Jsem poradce pro strategie v kariéře od výběru střední školy po zásadní profesní změny a změny v podnikání.

Od malička mne zajímají příběhy. Postupem času s přibývajícími zkušenostmi jsem si tento přirozený zájem začala více uvědomovat a díky tomu i svoji schopnost vnímat souvislosti a nacházet řešení. Vidím je tam, kde pro ostatní zůstávají skryté. Dělá mi velkou radost, když se lidem daří uskutečnit pozitivní kariérní změny. A ty změny v pracovním životě nebo v životě firmy prospívají všem, na koho mají dopad. 

Do naší s Vámi spolupráce vkládám zkušenosti za 21 let mého profesního života (+ 5 let VŠ studia) v oboru.

  • Začínala jsem jako odhadce byznysu, pokračovala jako obchodní referentka (jako mladá holka koncem 90. jsem navštívila krachující ČKD nebo Škodu Energo aj.).
  • Poté 7 let jsem řídila a rozvíjela vlastní podnik v oboru plastových oken (obrat vyrostl z 2 mln. do 60 mln. v roce, kdy jsem firmu opustila).
  • 10 let jsem konzultovala malé podnikatele (většinou v otázkách vyhoření, klesajících tržeb nebo personálních otázkách). Mentorovala jsem start-up v krizovém stavu, který nakonec získal strategického investora.
  • Jeden start-up, českou sociální síť pro firemní spolupráci Bezones jsem vytvořila od nuly k první stovce registrovaných firem. Tato síť vznikala ve spolupráci s marketingovou a vzdělávací agenturami.
  • Ve spolupráci se zakladatelem Minebox jsem prováděla průzkum trhu a monitoring tisku pro americkou společnost Blockchain.info. Konzultovala jsem vznik a rozvoj inovativní samoohřívací kojenecké láhve, která již hotová tento týden letí do Spojených Států na soutěž.
  • V posledních dvou letech se věnuji "blue ocean" projektu kariérního rozvoje pro mládež Smart Course a kariérnímu poradenství pro dospělé.

Všechny semináře vedu sebezkušenostním způsobem. Nenabízím šablonová řešení. Jsem schopná reagovat na individuální příběh každého člověka a firmy.

 

Potřebujete re-startovat kariéru? Začněte mým workbookem a pak přijďte na tento workshop ⤵

Kateřina

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.