4vyv8gbwzbb-msf-52-003.jpg

Julie Slačíková

Na Naučmese od 20. 5. 2016, vedl/a kurzy pro 4 účastníky. Navštívil/a 2 kurzy.

Pracuji pro menší a střední firmy, které nemají kapacitu pro vlastní HR, ale potřebují v této oblasti podporu. Uplatňuji systemický přístup, který mi pomáhá uchopit na komplexní a složité situace a rozšiřuje možnosti, jak je vnímat a řešit.

Často se setkávám se situacemi, kdy je manažery potřeba podpořit při jejich práci s týmem. Jejich obvyklý postoj je, že "nic nepotřebují", neboť ukazovat, že si někdy nevím rady nebo se cítím nekomfortně, to není příliš žádoucí. Ale je evidentní, že jedna z hlavních věcí, která působí na lidi, jejich připjení k firmě a motivaci, je manažer sám. Jeho postoje, přesvědčení, schopnost být pro lidi čitelný a předvídatelný, prostě jeho osobnost.

Věřím, že když manažerům pomůžeme poprat se s tématy, kdy zažívají těžké schvíle, uvědomit si, co je ovlivňuje, co jim pomáhá či je znejisťuje, můžou být lidem zase o krok blíže a může se jim lépe dařit.

 

Julie

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (2):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?