5u7ihq6qtbzncon-9jqkwfyj8bqoxti-acnpeu-n2ga0obaiurgbkg2ofcl0mjmq5gvhg-th2ooxlw-s96-c.jpg

Julie Silvero - fitness

Na Naučmese od 3. 10. 2019.

Věnuji se koním, přirozené komunikaci s koňmi, ekoterapii, fitness a modelingu. Koním se věnuji asi 20 let a oproti klasickým trenérům se zajímám spíše o duši koně, kominikaci s koněm pomocí řeči těla a energie, práci s koněm na základě lásky a porozumění. A kupodivu tot velmi dobře funguje a koníci poslouchají. Dále využívám koně pro pozitivní motivaci lidí. Pobyt v blízkosti koní je velmi prospěšný pro lidskou psychiku a koně mohou pomoci k léčbě depresí a nalezení vnitřní harmonie.

Kromě práci s koňmi se věnuji také modelingu. Jako modelka jsem pracovala zhruba 6 let a to převážně v zahraničí - v USA, Anglii, Italii, Francii, v Turecku, v Indii a dalšich zemích, účastnila jsem se mnoha focení a přehlídek. Proto bych ráda předala svoje zkušenosti a usnadnila tuto nelehkou cestu dalším dívkám.

Nově také pracuji jako fitness trenérka. Mým cílem ve fitness je pomoci lidem pochopit svoje tělo a naučit se o něj správně starat. Tělo se nám za správnou péči odvděčí tím, že bude zdravé a krásné. Chci, aby se moji klienti naučili svoje tělo milovat, a aby je cvičení bavilo a cítili se dobře.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.