3e1u855fnq5-snimek-obrazovky-2018-11-14-v-13-06-00.jpg

Johana Fundová

Na Naučmese od 21. 10. 2012, vedl/a kurzy pro 17 účastníků.

Ahoj! Jsem specialistkou obsahového marketingu se zaměřením na digitální obsah, sociální sítě a další online kanály. Mám bohaté zkušenosti s psaním textů orientovaných na zákazníkovy potřeby a očekávání.

Více než 2 roky jsem na full time pomáhala s koordinací obsahu na herní portál Sazka.cz. Při svém několikaletém freelance období jsem spravovala sociální sítě například pro klienta Penny Market, připravovala jsem obsah pro facebookové profily magazínů vydavatelství Tablet Media, externě jsem publikovala v tištěných i internetových magazínech (např. Citybee.cz, Tyinternety.cz).

Vystudovala jsem žurnalistiku a mediální studia na Univerzitě Karlově, půl roku jsem strávila na americké univerzitě SUNY New Paltz, kde jsem absolvovala předměty zaměřené na média, film a fotografii.

Sociální sítě jsou nejen mou prací, ale i volnočasovým zájmem, proto jsem si na Facebooku a Instagramu založila stránku Pure devadesátky :-). 

Neváhejte mě kontaktovat s jakýmikoliv dotazy či nabídkami.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?