20150209-165428-kulaty.jpg

Jirka Hokr

Na Naučmese od 9. 2. 2015, vedl/a kurzy pro 3 účastníky. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem člověkem, který rád šíří pozitivní energii a inspiraci. Věřím, že neomezené možnosti uzdravení se, seberealizace a štěstí život nabízí každému. Vše, co nás v životě potkává, je totiž odrazem naší vnitřní harmonie. Když chci v životě změnu, musím změnit sám sebe – v tom co dělám a jak nahlížím na sebe a na své okolí. A právě v tom se snažím lidem pomoci.

Má cesta

Dříve jsem nevěřil prakticky ničemu, co nebylo přímo podloženo vědeckými argumenty. Před 6 lety pro mě nastal zlom, kdy jsem prošel transcendentní zkušeností a „sáhl“ si na rovinu bytí, která není základními pěti smysly zaznamenatelná.

Od té doby se na sobě snažím systematicky pracovat, prohlubovat poznání o sobě a prožívat sám sebe jako neoddělenou součást lidstva, země, vesmíru. Začal jsem vést nejdříve s pomocí Honzy Jílka a poté i samostatně semináře Napojení a Akumulátor, čímž jsem si osvojil praktické zacházení s energií.

Později jsem potkal tarotové karty a naučil se s nimi nahlížet do svého nevědomí i nevědomí ostatních a začal s individuálním poradenstvím a vlastními semináři.

Velkým zdrojem inspirace je pro mě rozšiřování obzorů při cestování a poznávání odlišných kultur ze všech koutů světa. Poslední 3 roky je mi velmi blízká šamanská cesta. Listopad 2013 jsem strávil v Peru, nejdříve intenzivní prací při rituálech s ayahuascou v pralese a později s kaktusem San Pedro v horách a v poušti. Tato zkušenost mi přinesla velmi hluboké vhledy, poznání a těsnější kontakt se zdrojem intuice, které se snažím předat dál.

V létě 2014 jsem v Peru opět 6 týdnů pracoval s ayahuascou a především s kaktusem San Pedro, který mi začal ukazovat svou Cestu, kterou se nyní snažím směřovat, abych mohl lépe pomáhat lidem a naučit se léčit.

Jirka

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.