2tsgzcscmihedr5-img-20210320-113949.jpg

Jana Průšová

Na Naučmese od 16. 6. 2018. Navštívil/a 2 kurzy.

Také ses přesunula z kanceláře do domácí pracovny? Tvoje každodenní pracovní oblečení jsou tepláky a konferenční halenka, připravená na židli? Makeup řešíš podle toho, jestli musíš zapnout kameru?
Ani nevíš, jak Ti rozumím!

Jmenuji se Jana, a stejně jako některé z vás trávím od loňského roku více času před počítačem v soukromí domova. Kdo chce obstát, přizpůsobí se novým podmínkám, a tak se do naší domácnosti vplížila slova jako Zoom, videoschůzka, online káva.

Brzy jsme přišla na to, že online svět je trochu jiný příběh. Kamera zpočátku nebyla mým přítelem, ale věděla jsem, že není zbytí.

Naštěstí je vizážistika součástí jednoho z mých projektů, a tak jsem natáčela sama sebe, zkoušela, porovnávala a vyhodnocovala, dokud jsem se nenaučila v rekordním čase být připravená setkat se online
s kýmkoliv v jakoukoliv dobu. O své know-how se s Tebou ráda podělím.

Možná patříš k ženám, které oline svět příliš nezasáhl, ale chceš si lépe poradit s každodenním líčením, vyzrát na štětce a na čas, který jsi ochotná svému obličeji ráno věnovat. I pro Tebe je tady místo.

Takže startujeme! Připrav si své štětce a líčidla, pojedeme krok za krokem – společně, každá v pohodlí svého domova.  A určitě si užijeme i skvělou zábavu!

 

 

Jana

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (2):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.