2puxmnpc7x4-20190513-dsc-0636.jpg

Jana Francová

Na Naučmese od 15. 1. 2019. Navštívil/a 1 kurz.

K marketingu jsem poprvé přičichla v roce 2014, kdy jsem nastoupila do firmy Seznam.cz. Během 4leté praxe jsem získala bohaté zkušenosti v oblasti online marketingu a měla jsem možnost účastnit se mnoha marketingových konferencí a workshopů. Velkou inspirací pro mě byli nejen služebně starší kolegové, ale i klienti, se kterými jsem spolupracovala. V Seznamu jsem měla na starosti obsahový marketing a PR na webech Proženy.cz, Novinky.cz, Super.cz a Sport.cz. Částečně jsem se věnovala i videoreklamě. Vytvářela jsem kampaně klientům na míru a hledala pro ně nejlepší řešení propagace.

Po těch letech jsem se ale rozhodla, že si chci zkusit i druhou stranu mince. Tedy stranu zadavatele. V současné době tedy pracuji jako Brand manager pro značku Liftea, kde mám na starosti kompletní propagaci značky. Získala jsem povědomí o offline marketingu, naučila jsem se pracovat s předem daným rozpočtem a plánovat kampaně na jednotlivé produkty značky. Součástí mé práce je i příprava propagačních materiálů a komunikace značky na sociálních sítích.

Současně jsem také v loňském roce začala podnikat. Snažím se tedy zužitkovat zkušenosti nabité praxí. S tím rozdílem, že pracuji s velmi omezeným rozpočtem.

Vyzkoušela jsem si tedy vše, kampaně s rozpočtem pár set korun i několika milionové mediaplány.

Jana

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?