3xneygyj009-profil.jpg

Jan Vondryska

Na Naučmese od 20. 10. 2017, vedl/a kurzy pro 7 účastníků.

Reklamními aktivitami na sociálních sítích a v online prostoru se zabývám od roku 2012, kdy jsem společně se svým kolegou založil agenturu www.palecnahoru.cz. Během této doby jsme vytvořili reklamní kampaně na Facebooku, Instagramu, LinkedInu a Twitteru pro různorodé projekty. Našimi klienty jsou jak malí živnostníci, tak i větší firmy s celoevropským dosahem nebo státní instituce, kulturní organizace, hudební festivaly, kapely nebo neziskové projekty.

V poslední době se na nás obrací lidé s tím, že mají povědomí o možnostech reklamy na Facebooku a dalších sítích a chtěli by ji spustit, ale nemají čas se zabývat studiem, jak to funguje, a ani nechtějí využívat služeb nějaké velké agentury. Proto hledají někoho s osobním přístupem, kdo jim v kostce pomůže se začátkem, tak aby po absolvování kurzu byli schopni spustit jednoduchou, avšak efektivní reklamní kampaň na propagaci své služby nebo produktu. S tímto cílem pořádáme tento kurz.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?