23xdhlo0em5-janpolzer.jpg

Jan Polzer

Na Naučmese od 24. 8. 2017, vedl/a kurzy pro 53 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Předávání znalostí ostatním mě provází celý můj profesní život. Ať už se v průběhu let název mého zaměstnání měnil jakkoli, vždy jsem měl něco společného se školením. Začínal jsem v roce 2001 jako běžný ajťák a vypracoval se na školitele stravovacího softwaru. Postupem doby jsem přičichnul také k programování téhož.

S odchodem z prvního zaměstnání jsem ale tvorbu desktopových aplikací odsunul na druhou kolej. Měl jsem na kontě několik ovládacích programů pro multimediální CD/DVD přikládaná k časopisům, databázi bankomatů, různé vnitrofiremní prográmky pro práci s daty. Místo C++ a Delphi jsem začal pokukovat po PHP, JavaScriptu a dalších webových technologiích. Postupně jsem si přibral i správu serverů.

Webařina mi vydržela až do dneška. Stavím webové stránky na WordPressu a především na redakčním systému Drupal. Jsem členem Drupal Association, měl jsem tu čest být prvním Acquia Certified Developerem pro Drupal 7 v České republice. Jako první u nás jsem rovněž získal certifikaci Acquia Certified Site Builder pro Drupal 8. Drupal mě zkrátka pohltil natolik, že jsem o něm napsal řadu knih vydaných u Computer Pressu a pravidelně jej také školím.

Kromě toho pracuji s PHP frameworkem Symfony, na kterém stavím většinou větší, vnitrofiremní webové aplikace. Provozuji na dvě desítky vlastních webových projektů, z nichž mým nejoblíbenějším a srdcovou záležitostí je blog Maxiorel.cz. Píšu na něm o programování, tvorbě webu a zajímavých aplikacích.

Všechna svá školení vedu tak, aby to nebylo jen nudné promítání slajdů a lektorův monolog. Místo toho se snažím, aby si všichni účastníci kurzů ihned zkoušeli nové vědomosti v praxi a s různými obměnami je procvičovali. Těší mě, když mohu předávat své vědomosti dále.

Více informací najdete na mém profesním webu www.polzer.cz.

Jan

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.