32xxqf2ms5pqfnh-kuba-stepem-alter-cleaned-11.jpeg

Jakub Venglář

Na Naučmese od 25. 9. 2019. Navštívil/a 2 kurzy.

Od roku 2015 píšu web Za horami.cz, vyprávím příběhy z málo známých míst, předávám praktické tipy pro cestovatele a tvořím inspiraci pro všechny, které baví trochu bloudit a hodně objevovat.

Nejvíce mě baví cesty, u nichž přesně netuším, co mě čeká - ať už vedou do hor nebo přes zapadlé vesničky kdesi za koncem světa. Za svůj život jsem prošel spoustu náročných a málo známých treků. Zkušenosti jsem sbíral mimo jiné v horách Kavkazu, střední Asie, na Sibiři ale třeba i v Íránu.

Díky netradičním destinacím a skvělým parťákům si z takových výprav většinou odnáším zážitky na celý život. Někdy krásné, někdy trochu dramatické a někdy vysloveně bláznivé. Tak či tak věřím, že zážitky jsou nejspíše to jediné, co nám nikdo (kromě Alzheimera) nemůže vzít.

Kromě svého kurzu jsem pořádal také hezkou řádku zážitkových akcí, netradičních výprav nebo mezinárodní sportovní turnaje. Takže po organizační stránce vím, co a jak, aby sis akci s námi pořádně užil(a) a hlavně si z ní odnesl(a) co nejvíc užitečných tipů pro tvé vlastní dobrodružství.

Jakub

Moje předplatné na Forendors.cz

 • Vítr do plachet

  99 Kč / měsíc

  Tvá podpora mi umožní strávit o něco víc pracovního času psaním originálních a praktických článků, dělením se o své letité cestovatelské know how a výběrem či tvorbou co nejlepší inspirace pro své …

  Odebírat
 • Parťák do nepohody

  190 Kč / měsíc

  Wau, patříš mezi fanoušky, kteří si mé tvorby opravdu cení. Jako poděkování za extra podporu máš u mě vše z nižší úrovně předplatného, plus: Po dobu trvání předplatného tě budu uvádět jako …

  Odebírat

Navštívené kurzy (2):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.