20140504-135021-for-naucme-se.jpg

Jakub Lexa

Na Naučmese od 4. 5. 2014. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem věčný student s neutuchajícím zájmem o osobní rozvoj, zdravý životní styl, sporty, dobrodružství ale i politiku. Prostřednictvím naučmese s vámi chci sdílet dvě z těchto svých vášní.

Se zdravou výživou jsem se setkal asi 7 let zpátky, šmahem ji odmítl a dožadoval se znovuobnovení provozuschopnosti starého friťáku, abych mohl ve dne v noci smažit hranolky. S nadváhou jsem nikdy problém neměl díky každodenní náloži sportovních aktivit, tak proč se omezovat, že ano? Roli tam hrála puberta, ale až později jsem si uvědomil, že moje chování nebylo založeno na racionálních myšlenkách a už vůbec na tom, co jsem skutečně sám chtěl. Jen jsem zuby nehty bránil jediný způsob chování, který jsem znal. Trvalo ještě nějakou dobu, než jsem si sám a nenuceně přišel na zdravý životní styl. Jsou tomu asi čtyři roky, co se dennodenně vzdělávám o zdravé výživě, kuchtím vyváženou stravu, velmi aktivně sportuji a užívám si robustního zdraví. Můj příklad dokládá, že člověk si na svůj životní styl musí dojít sám. Rád s vámi budu sdílet svoje zkušenosti se zdravou životosprávou a osobním rozvojem tak, abyste si mohli přijít na svůj vlastní zdravý a hlavně udržitelný styl života.

Dřímá ve mně dobrodruh, což se projevilo tak, že jsem dlouho žil v cizině a navštívil desítku zemí v Evropě. Mám neutuchající potřebu si neustále rozšiřovat obzory. K tomu jsem pečlivý plánovač a perfekcionista. Díky tomu podnikám nejrůznější dobrodružství a vše mám pečlivě zmapované a zaznamenané. Je mi záhadou, proč mě nenapadlo dřív sdílet všechny tyto materiály a zkušenosti s vámi – aspirujícími dobrodruhy.

Těším se na vás na seminářích!

Jakub

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.