1226090-img_5384cshorter.jpg

Ivan Kobelev

Na Naučmese od 27. 9. 2013.

Nezlomný pozitivista. Takovej všudebyl a u jednoho zůstal :-) a to u vzdělávání, osobního rozvoje a facilitace. 

Vystudoval jsem teda chemické inženýrství a management. Zkusil si práci v Akademii věd, hotelové kuchyni, konzultačce, korporátu Microsoft Praha i inkubátoru pro veřejně prospěšné start-upy Impact Hub Vienna. Ovšem vedle toho všeho jsem vždy byl i u vzdělávání (doučování jazyků a skupinové rychlokurzy chemie). A proces učení mě fascinuje dodnes. 

Od roku 2013 pravidelně školím v ČR, po Evropě a Asii, druhé a sama sebe. Věřím v sílu neformálního a participativního učení, kreativních technik a celistvého přístupu. Ve své práci facilitatora, trenéra, kouče, konzultanta pro vzdělávací procesy, skupinové konverzace, rozvoj týmů, kombinuji odlišné přístupy, zapojuji kromě hlavy i ruce, tělo a srdíčko. Taková cesta, věřím, přináší změnu nejefektivnějí. Mám rád pohyb, stromy, venkov, hudbu, atmosféru, spontánnost, být v tichu s druhými, zvláštní humor. Rád bourám zažité, pokud to podpoří proces růstu jednotlivce, skupiny nebo společnosti.

Školím plně na volné noze, vedení lidí, konflikty, vzdělávání míru, komunikaci, jak zvládat různorodost v organizaci ale i osobním životě, napojení na sebe, sebevědomí, zvládání stresu, pro neziskovky a instituce, občas třeba i OSN, ale i jednotlivce, firmy, vysoké školy, ve školách konkrétně dovednosti vést studenty a jak zlepšit učení technických předmětů. 

Ivan

Kurzy na seznamu přání:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?