20150709-232906-1551733-577896118958915-831961848-n.jpg

Irina Kaplijová

Na Naučmese od 9. 7. 2015. Navštívil/a 1 kurz.

Celý svůj vědomý život hledám cesty ke zdraví jak pro sebe, tak i pro své blízké. Hledám, vlastním životem prověřuji to, co mě samotnou uspokojí, pak předávám dál jako farmaceut, poradce, pomocník. Absolvovala jsem farmaceutickou fakultu Danylo Halytsky Lviv National Medical University a pracují v České republice již 18 let v lékárně.

Z alternativních metod mi vždy byla blízká homeopatie. Své studium jsem začala na Homeopatické škole v Moskvě a hned od začátku jsem pochopila obrovské možnosti teto terapeutické metody. Homeopatie mně otevřela svět individuálního přístupu k člověku a jeho potížím a důležitosti rovnováhy. V České republice ve studiu jsem pokračovala na Akademii klasické homeopatii MUDr. Fesika , kde se dodnes vzdělávám a přednáším. Už 8 let školím veřejnost v oblasti základu homeopatii pro akutní použiti. 

V moji praxi hodně polehám na techniky emoční svobody – EFT . Jsou to metody z oboru energetické psychologie, ve světě velmi uznávané. Jedná se o emoční formu akupresury, řešící příčinu emocionálních problémů, mnohdy uložených hluboko v  podvědomi.

EFT jsem studovala u paní Marty Noskové, která zastupuje v České republice organizaci AAMET. Seznam seminářů, které jsem absolvovala:

  • stupeň I. - certifikace Základní principy EFT pro osobní použití,
  • stupeň II. - certifikace EFT certifikovaný Praktik,
  • stupeň III. - certifikace EFT certifikovaný pokročilý Praktik ADv.,
  • Matrix Re-birth, Sharon King
  • Matrix Re-imprinting Techniques - Karl Dawnson.

Ale nejvíce čerpám z životních zkušeností lidí kolem mne a mých vlastních. : )

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.